Huawei vs Advokatų kontora „Konsus“ (70:66)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 19 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Advokatų kontora „Konsus““ turėjo pripažinti „Huawei“ pranašumą

2018 kovo 19 d., Pirmadienis, 21:51 val., peržiūros: 940

Pirmadienį, kovo 19 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko A lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Huawei“ ir svečių teisėmis atvykę „Advokatų kontora „Konsus““ .

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai (2:2), (5:5), (11:11), o pasibaiginėjus pirmajam kėlinukui po tikslaus A. Dervinsko tritaškio ,,Huawei" pirmavo vienų taškų – 23:22.

Antrajį kėlinuką susikaupus ,,Advokatų kontora „Konsus“" komandai, pavyko išlyginti rezultatą ir pasivyti šeimininkus . Bet didesni pranašumą parodė ,,Huawei" komanda. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 40:28.

Nors trečiajame ketvirtyje svečiai pasivijo priešininkus ir skirtumas tarp komandų nebuvo gan didelis ir ,,Advokatų kontora „Konsus“ komanda rodė savo užsispyrumą. Bet šeimininkų komanda atrodė pranašesni – 51:42.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai vėl išlygino rezultatą ir pasivijo priešininkus (54:54). Bet kėlinio pabaigoje greit išsprendė paskutinius dar likusius klaustukus, šiandieną laimė nusišypsojo „Huawei“ komandai. Galutinis rezultatas - 70:66.

„Huawei“ komandos treneris A.Dervinskas: Mūsų pergalę lėmė gera gynybą ir gale nepaleidom varžybų, nors visi jau buvome pavargę, bet iš pozicinio žaidimo žaidėme ir atsilaikėme. Tik gaila, kad praradome vieną žaidėją.

„Grizliai“ turėjo pripažinti „Huawei“ pranašumą (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 21:07 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po gražios kovos palaužė „Kauno TMPC“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:18 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 20:28 val.)Advokatų kontora „Konsus“ gana užtikrintai įveikė ICE pasipriešinimą (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ privertė pirmą kartą šiame sezone suklupti „Kauno autobusai“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Advokatų kontora„Konsus“ lengvai nugalėjo „ASU ‒ Vytis 2“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ tapo „B“ lygos čempionais (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 23:44 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Advokatų kontora „Konsus““ viena koja pusfinalyje (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ peržengė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:11 val.)