Rivjera baldai ‒ Grizliai vs Huawei (64:81)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 20:00 val. @ V. Adamkaus gimnazija, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

„Grizliai“ turėjo pripažinti „Huawei“ pranašumą

2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 21:07 val., peržiūros: 773

Antradienį V.Adamkaus gimnazijos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Grizliai“ (0/4) ir svečių teisėmis atvykę „Huawei“ (3/1).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Huawei“, kurie tolimais metimais susikrovė 5 taškų pranašumą ( 6:11). Vis dėlto, šeimininkai atsakė 5:0 atkarpa ir išlygino rezultatą. „Grizliai“ toliau nestabdė apsukų ir susikrovė 5 taškų pranašumą, tačiau kėlinuko pabaigoje „Huawei“ surengė spurtą ir vėl rezultatas tapo lygus ( 20:20). Antrame kėlinyje abi komandos pradėjo demonstruoti chaotišką krepšinį, kur ne vienai ekipai nepavyko įgyti didesnio pranašumo ( 30:31). Kėlinuko pabaigoje „Huawei“ surengė spurtą 8:0 ir įgijo rekordinį pranašumą – 30:39.

Po ilgosios pertraukos „Grizliai“ ėmė lipti varžovams ant kulnų, tačiau „Huawei“ greitai atstatė turėtą pranašumą. Justinas Petkevičius toliau žaidė nesutabdomai ir svečiai pasididino pranašumą iki dviženklio ( 63:50). Ketvirtame kėlinyje „Huawei“ išlaikė iniciatyvą savose rankose, kur išsaugojo iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę, rezultatu – 64:81 (20:20, 10:19, 20:24, 14:18)

Po laimėtų rungtynių „Huawei“ ekipos treneris, A.Dervinskas , kalbėjo:
„Labai sunku kažką komentuoti, kai tokioje salėje žaidėme. Drėgna buvo. Po sunkios kovos laimėjome.“

„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ turėjo pripažinti „Kauno TMPC“ pranašumą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Advokatų kontora „Konsus““ turėjo pripažinti „Huawei“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Akademija“ eliminavo „Huawei“ iš tolimesnės kovos (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Kauno TPMC“ inirtingoje kovoje pranoko „Hauwei“ krepšininkus (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:39 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)A. Lencevičiaus vedami „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ketvirtame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 22:21 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC“ įveikė „Huawei“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:57 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva išvargo sunkią pergalę prieš „Huawei“ (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:24 val.)Permainingoje kovoje „Akademija“ įveikė „Huawei“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)