Akademija vs Huawei (73:79)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 12 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Huawei“

2018 kovo 12 d., Pirmadienis, 22:43 val., peržiūros: 605

Kovo 12 dieną, 20:40 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „A“ lygos komandos „Akademija“ (šeimininkai) ir „Huawei“ (svečiai). Nors didžiąją laiko dalį priekyje buvo, ir vienu metu dviženkliu skirtumu pirmavo „Huawei“, tačiau „Akademija“ puikiai sužaidė trečiąjį kėlinuką ir sugražino intrigą. Nors laimėti abi komandos turėjo panašius šansus, bet „Huawei“ geriau atrodė lemiamomis akimirkomis ir pasiekė nelengvą pergalę rezultatu 73:79 (21:28, 11:15, 28:12, 13:24).

Rungtynių pradžioje abi komandos tikrai netinginiavo, žaidėjai tikrai stengėsi darbuotis gynyboje, o laisvų metimų beveik nebuvo. Vis tik tai nesutrugdė komandoms žaisti rezultatyviai visą primąjį kėlinuką, o pirmieji į priekį nutolo „Huawei“ žaidėjai. Antrame kėlinuke komandų puolimas vis labiau strigo, o „Huawei“ nutolo ir per dviženklį atstumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo jiems pirmaujant rezultatu 32:43.

Kurį laiką trečiame kėlinuke „Huawei“ sėkmingai išlaikė distancija, tačiau netrukus komandos žaidimas visiškai subyrėjo, „Akademija“ akimirksniu ėmė mažinti atsilikimą, komanda dabar pataikė viską, kol galiausiai skirtumas išnyko. „Huawei“ paprašė pertraukėlės jau per vėlai, nes intriga jau buvo sugrįžusi. Iki pat susitikimo pabaigos vyko labai atkaklus ir permainingais žaidimas, o svarbiausiais momentais „Huawei“ įrodė, kad sugeba suskaupti ir šiaip ne taip išvargo pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 73:79.

Aurimas Dervinskas („Huawei“):

„patys sau netikėtai susirinkom labai gausiai. O varžybose pavyko nutolti, paskui gal kiek atsipalaidavome, leidome varžovams sugrįžti į rungtynes. Nugalėti padėjo, tai, kad geriau susitvarkėme su savo nervais.“

Permainingoje kovoje „Akademija“ įveikė „Huawei“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC“ įveikė „Huawei“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:57 val.)„Huawei“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Kauno TPMC“ inirtingoje kovoje pranoko „Hauwei“ krepšininkus (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:39 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva išvargo sunkią pergalę prieš „Huawei“ (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:24 val.)A lygos starte ‒ „Akademijos“ pergalė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:50 val.)Tik po atkaklios kovos „Huawei“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:47 val.)A lygos turnyrinės lentelės lyderių dvikovoje „Kauno autobusai“ įveikė „Huawei“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 00:49 val.)„Advokatų kontora „Konsus““ turėjo pripažinti „Huawei“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:51 val.)