Advokatų kontora „Konsus“ vs Kauno TPMC (77:81)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą

2018 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 23:02 val., peržiūros: 831

Ketvirtadienį, kovo 8 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „A“ lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi Advokatų kontora „Konsus“ (8/6) susitiko su „Kauno TPMC“ (9/5) krepšininkais.

Rungtynių pradžioje A. Makūno ir D. Gudeliausko metimai greitose atakose leido „Kauno TPMC“ įsiveržti į priekį – 8:16. Visgi, Advokatų kontora „Konsus“ netrukus išlygino rungtynių rezultatą 18:18, bet kėlinuką sėkmingiau sužaidę svečiai, spurtavę 0:6 ir po pirmojo kėlinio pirmavę 18:24.

Antrajame ketvirtyje du D. Stankevičiaus tolimi šūviai leido šeimininkams įsiveržti į priekį 32:29. Bet į juos taip pat dviem tolimais metimais atsakė E.Kaluginas, o „Kauno TPMC“ po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 38:43.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo septyniais I. Krukonio taškais, leidusiais „Kauno TPMC“ ekipai nutolti 41:50. Visgi, Advokatų kontoros „Konsus“ snaiperiai tolimais metimais labai greitai vėl priartėjo iki svečių – 57:58. Bet vėlgi, kėlinuko pabaigoje sėkmingiau sužaidė „Kauno TPMC“, kurie ir pirmavo kėlinukui pasibaigus 59:65.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkų krepšininkas M.Žalgevičius įsegė du tolimus metimus, vieną pridėjo M.Lukminas ir Advokatų kontora „Konsus“ išlygino rungtynių rezultatą. Vis dėlto perlaužti rungtynių eigos nepavyko. E. Kalugino baudos metimai ir A. Makūno floateris įtvirtino „Kauno TPMC“ ekipos pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 77:81 (18:24, 20:19, 21:22, 18:16).

A. Žadeikis („Kauno TPMC“):

„jų buvo ūgio persvara, mums nebuvo kitos išeities, kaip greitas žaidimas ir tolimi metimai. Tolimi metimai, sakyčiau, ne visiškai šiandien buvo mūsų diena, mes metame geriau pažiūrėjus į praėjusias ir dar praėjusias varžybas. O ant greito žaidimo mums labiau šiandien pasisekė. Reiškia, kibesnė gynyba buvo. Aš pažymėčiau, kad nors ir mūsų šiandien ženkliai mažiau buvo, bet mes apsigynėm. O viskas nuo gynybos ir prasideda. Apsigynėm ir užpuolėm.“

„Huawei“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 18:10 val.)„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Antroje rungtynių pusėje „DNC ‒ Sporto fėja“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (112:93) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Kauno TPMC“ palaužė „Kauno autobusus“ ir keliauja į „A“ lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 20:28 val.) „Kauno TMPC“ įveikė „Amber Grill“ ekipą (2018 vasario 01 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ tapo „B“ lygos čempionais (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 23:44 val.)