Kauno technologijos universitetas vs UNO (60:56)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Atkakliose rungtynėse triumfavo „Kauno technologijos universitetas“

2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 18:42 val., peržiūros: 683

Lapkričio 10 dieną 17:15 val., KTU chemijos fakulteto sporto salėje susitiko „30+” lygos komandos „Kauno technologijos universitetas“ (šeimininkai) ir „UNO“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 60:56 (17:19, 13:13, 15:10, 15:14).

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos sėkmingomis atakomis, tačiau rezultatyvias atakas pratęsė tik „UNO“ komanda. Pusę kėlinio neleido varžovams pelnyti daugiau taškų ir išsiveržė į priekį 8 taškų skirtumu. Netrukus skirtumą tarp komandų braukė greiti trys šeimininkų tritaškiai ir toliau komandos žaidė taškas į tašką. Po pirmojo kėlinio nežymiu skirtumu pirmauja „UNO“ (17:19). Antrajame kėlinyje komandos šiek tiek labiau susikaupė, taip pat šiek tiek taupė jėgas, nes abieju komandu trumpi suoleliai neleido jiems žaisti pilnomis jėgomis visas rungtynes. Tad tokiu žaidimo stiliumu komandos sužaidė gan nerezultatyviai, bet lygiomis (13:13) ir po dviejų kėlinukų lyderis išlieka tas pats (30:32).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Kauno technologijos unversiteto“ komandai pavyko surengti mini spurtą ir persverti rezultatą į savo pusę (39:36). Į tai greitai sureagavo varžovai, paprašydami minutės pertraukėlės. Po minutinės „Uno“ komandai pavyko išlyginti rezultatą ir likusį kėlinio laiką kautis taškas į tašką. Po trijų kėlinių pirmauja trečiąjį kėlinį geriau sužaidusi šeimininkų komanda (45:42). Paskutiniame ketvirtyje šiek tiek geriau sekėsi „Kauno technologijos universiteto“ komandai. Pastarieji buvo sutaupę daugiau jėgų lemiamui ketvirčiui, taip pat neturėjo problemos su asmeninėmis pražangomis. Kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko įgyti šiokį tokį 6 taškų pranašumą, kurį išsaugojo iki paskutinių rungtynių minučių. Likus dviems minutėms komandos pradėjo jausti didesnę įtampą, prasidėjo lengvas chaosas aikštelėje, kuris parankesnis buvo „Kauno technologijos universiteto“ komandai. Šeimininkai susitvarkė su baudų metimais pabaigoje ir šventė pergalę rezultatu 60:56.

„DNC prekyba“ nugalėjo „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Šilainiai“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Timac Agro ‒ LSMU“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijų universitetas“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:48 val.)Tik paskutinėmis minutėmis „UNO“ palaužė „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nusileido „DNC prekyba“ (71:96) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 01:10 val.)„Kauno technologijos universitetui“ nepavyko pasipriešinti „Dumblui“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vilčių prieš „Night Club Basement“ (54:101) (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „UNO“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 23:37 val.)