UNO vs Kauno technologijos universitetas (81:75)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 22 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Tik paskutinėmis minutėmis „UNO“ palaužė „Kauno technologijos universiteto“ ekipą

2020 sausio 22 d., Trečiadienis, 22:01 val., peržiūros: 698

Trečiadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „UNO“ ir „Kauno technologijos universitetas“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „UNO“, kurie greitai atitrūko nuo varžovų, tačiau „Kauno technologijos universitetas“ puikiai išnaudojo varžovų klaidas ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 14:17). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir įpusėjus kėlinukui šeimininkai išlygino rezultatą ( 24:24). Per likusį laiką komandas apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas – 32:31

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Toliau tarp varžovų vyko atkakli kova ir po trijų kėlinukų rezultatas buvo lygus ( 53:53). Lemiamame kėlinyje po ilgos pertraukos „Kauno technologijos universitetas“ ekipai pavyko suregzti 6:0 atkarpą, tačiau „UNO“ greitai atsakė tuo pačiu ( 61:61). Vis dėlto, rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė „UNO“ ekipa, kuri iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 81:75 (14:17, 18:14, 21:22, 28:22)

Po laimėtų rungtynių „UNO“ ekipos treneris, G.Šuklevičius, teigė:

„ Jau gal mūsų stilius šiame sezone žaisti antroje pusėje. Gynyboje neapsidengė, varžovas įmetė. Trečiame, ketvirtame kėlinyje pradėjo gintis ir užpuolėme“

„DNC prekyba“ nugalėjo „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Šilainiai“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:12 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Kauno technologijos universitetas“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Timac Agro ‒ LSMU“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijų universitetas“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Kauno technologijos universitetui“ nepavyko pasipriešinti „Dumblui“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nusileido „DNC prekyba“ (71:96) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 01:10 val.)„Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vilčių prieš „Night Club Basement“ (54:101) (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:49 val.)„UNO“ užtikrintai įveikė „Timac Agro – LSMU“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)