Kauno technologijos universitetas vs Dumblas (63:80)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 12 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Dumblas“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“

2020 sausio 12 d., Sekmadienis, 21:00 val., peržiūros: 727

Sausio 12 – ąją dieną Kauno technologijos universiteto sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technologijos universitetas“ priemė svečius „Dumblas“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie per keletą minučių atitrūko nuo varžovų. „Kauno technologijos universitetas“ ekipai pavyko sustabdyti greitas varžovų atakas ir skirtumas sumažėjo iki keturių taškų. Vis dėlto, likus žaisti tris minutes „Dumblas“ surengė spurtą ir įgijo 11 taškų pranašumą – 8:19.

Antrame ketvirtyje „Dumblas“ toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą, o šeimininkams niekaip nepavyko susižaisti komandiškai, jie per antrąjį ketvertį pataikė tik 12 taškų, tuo tarpu priešininkai vis labiau tolo ir didino savo pranašumą – 21:38.

Po ilgosios pertraukos „Dumblas“ toliau žaidė lyg ant bangos ir pradėjo „sausa“ atkarpa 0:10 ,o varžovai tik penktą žaidimo minutę susikaupė ir pradėjo normaliai žaisti, nors jiems nepavyko išlyginti rezultato, bet pavyko paspausti varžovus – 43:60.

Ketvirtame ketvertį „Kauno technologijos universitetas“ neplanavo taip lengvai pasiduoti ir ėmė lipti varžovams ant kulnų . Vis dėlto, po minutės pertraukėlės ir baudų metimų „Dumblas“ susitvarkė su savo žaidimu ir išsaugojo 17 taškų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 63:80.

„Šilainiai“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Timac Agro ‒ LSMU“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijų universitetas“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:48 val.)„DNC prekyba“ nugalėjo „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 22:01 val.)Tik paskutinėmis minutėmis „UNO“ palaužė „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Night Club Basement“ užtikrintai įveikė „Dumblas“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:46 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Kauno technologijos universitetas“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos įveikė „Siusk.lt“ komandą (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nusileido „DNC prekyba“ (71:96) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 01:10 val.)„Kauno technologijos universitetui“ nepavyko pasipriešinti „Dumblui“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:41 val.)