Kauno technologijos universitetas vs Siusk.lt (68:53)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 23 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ pasiekė užtikrintą pergalę

2020 vasario 23 d., Sekmadienis, 18:40 val., peržiūros: 667

Sekmadienį, Vasario 23 dieną, Kauno technologijos universiteto sporto salėje įvyko „+30“ lygos komandų, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technologijos universitetas“ priemė svečius „Siusk.lt“.

Pirmąjį ketvertį komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais. Vėliau ekipos kelis kartus apsikeitė pirmaujančios komandos vardu ir prieš pat ketverčio pabaigą „Siusk.lt“ pabėgo 5 taškais į priekį – 15:20 Antrąjį ketvertį kur kas geriau pradėjo „Kauno technologijos universitetas”. Jie spurtavo 4:0 ir tokiu priartėjo prie varžovų. Ketverčio pradžia sunki buvo „Siusk.lt“ ekipai, bet jiems pavyko po minutės pertraukėlės puikiai susižaisti ir turėti dviejų taškų pranašumą. Sužaidus aštuonias minutes rezultatas buvo lygus – 26:26. „Kauno technologijos universitetas“ komanda surengė dvi greitas atakas ir džiaugėsi 4 taškų pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 30:26.

Trečiąjį ketvertį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie susigrąžino pranašumą. Tačiau tuomet šeimininkų ekipa surengė šturmą ir laimėjo atkarpą 6:0, taip persverdami rezultatą savo naudai. Atsigavusi svečiai stabilizavo padėtį ir surengė spurtą 0:7,tačiau šeimininkai vėl pabėgo į priekį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo – 46:37. Ketvirtam ketvirtyje jau buvo matyti, kad „Kauno technologijos universitetas“ iškovos triuškinančią pergale, rezultatu – 68:53.

„Kauno technologijos universitetui“ nepavyko pasipriešinti „Dumblui“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Night Club Basement“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nusileido „DNC prekyba“ (71:96) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 01:10 val.)„DNC prekyba“ nugalėjo „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vilčių prieš „Night Club Basement“ (54:101) (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:49 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Kauno technologijos universitetas“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Šilainiai“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:12 val.)Tik paskutinėmis minutėmis „UNO“ palaužė „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Timac Agro ‒ LSMU“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijų universitetas“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:48 val.)