DNC prekyba vs Kauno technologijos universitetas (87:76)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 28 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„DNC prekyba“ nugalėjo „Kauno technologijos universiteto“ ekipą

2019 spalio 28 d., Pirmadienis, 22:01 val., peržiūros: 758

Pirmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „ DNC prekyba“ ir „Kauno technologijos universitetas“.

Nuo pat rungtynių pradžios „DNC prekyba“ perėmė iniciatyvą į savas rankas ir su kiekviena minute pranašumas tik augo ( 30:13). „Kauno technologijos universitetas“ negausiai susirinko į rungtynes, o tuo naudojosi aikštelės šeimininkai ir žaidė įjungę aukštesnę pavarą. Antrame ketvirtyhe „DNC prekyba“ atsipalaidavo ir skirtumas ėmė tirpti, tačiau šeimininkai greitai atstatė viską į vietas – 51:27

Po ilgosios pertraukos „DNC prekyba“ toliau nestabdė apsukų ir greitomis atakomis varė varžovus į neviltį. Likęs laikas buvo tik formalumas. „DNC prekyba“ mėgavosi žaidimu, „Kauno technologijos universitetas“ dar bandė pasispardyti, tačiau šeimininkai atsilaikė ir iškovojo pergalę, rezultatu – 87:76

Tik paskutinėmis minutėmis „UNO“ palaužė „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Šilainiai“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Timac Agro ‒ LSMU“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijų universitetas“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:48 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Kauno technologijos universitetas“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Kauno technologijos universitetui“ nepavyko pasipriešinti „Dumblui“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nusileido „DNC prekyba“ (71:96) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 01:10 val.)„DNC Prekyba“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 20:16 val.)„DNC prekyba“ neturėjo vargo su „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)