Timac Agro ‒ LSMU vs Kauno technologijos universitetas (83:56)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„Timac Agro ‒ LSMU“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijų universitetas“

2019 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 18:48 val., peržiūros: 774

Gruodžio 22 dieną 17:30 val., LSMU Veterinarijos akademijos sporto salėje susitiko „30+” lygos komandos „Timac Agro – LSMU“ (šeimininkai) ir „Kauno technologijos universitetas“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 83:56 (22:14, 22:10, 18:12, 21:20)

Rungtynių pradžioje komandos atrodė solidžiai, tačiau šiek tiek išsiblaškę. Nemažai perdavimų skrido į niekur abiejose aikštelės pusėse, tad komandos turėjo progų greitoms atakoms. Beveik visą kėlinį komandos žaidė taškas į tašką, tik kėlinuko pabaigoje „Timac Agro – LSMU“ dviem tolimais metimais atitrūko nuo varžovų 22:14. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai palaikė tą patį tempą. Per pirmas 2 minutes spurtavo rezultatu 9:2 ir varžovams teko prašyti minutės pertraukėlės. Po minutinės pertrauklės „Timac Agro – LSMU“ toliau maudė varžovus baudos aikštelėje ir didino pranašumą. Iki kėlinio pabaigos „KTU“ komandai nepavyko sumažinti atsilikimo ir po dviejų kėlinių priekyje „Timac Agro – LSMU“ rezultatu 44:24.

Trečiajame kėlinyje situacija aikštelėje mažai keitėsi. Komandos keitėsi trumpais kelių taškų sprintais, bet skirtumas tarp komandų nesikeitė. Po trečiojo ketvirčio šeimininkai turėjo 26 taškų pranašumą. Paskutiniame kėlinyje „Kauno technologijos universitetas“ nenuleido rankų ir stengėsi sužaisti iki galo kaip įmanoma geriau. Pastangos davė vaisių, svečiams pavyko sumažinti skirtumą kėliniui besibaigiant, tačiau varžovai sužaidė sėkmingą atkarpą rungtynių pabaigoje ir šventė pergalę rezultatu 83:56.

„Timac Agro – LSMU“ komandos treneris Marius Petrauskas: „Jeigu rimtai, tai vieša paslaptis, kad pas mus mokami nedideli atlyginimai žaidėjams. Per pertraukėlė pasitikrinom telefonus ir sukrito visiem algos ir pradėjo visi bėgt, stengtis, paskui dar avansinį gavom tai išvis gerai gavosi. Linksmų švenčių visiems!“

„Dumblas“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Šilainiai“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ netikėtai lengvai įveikė „Šilainius“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 19:28 val.)„DNC prekyba“ nugalėjo „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Timac Agro‒ LSMU“ lengvai įveikė „UNO“ komandą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:45 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Kauno technologijos universitetas“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:42 val.)Tik paskutinėmis minutėmis „UNO“ palaužė „Kauno technologijos universiteto“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:01 val.)„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 18:40 val.)