Baltic Transline vs Šilainiai (60:71)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Su trigubu dubliu flirtavęs R. Trepočka atvedė „Šilainius“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ penketą

2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 21:57 val., peržiūros: 739

Sekmadienį, gruodžio 16-ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Baltic Transline“ (šeimininkai) ir „Šilainiai“ (svečiai).

Rungtynės prasidėjo gana ramiai, abi komandos vis keitėsi rezultattyviais išpuoliais. Tiesa, jau nuo pat susitikimo pradžios išryškėjo svečių pranašumas kovoje dėl atšokusių kamuolių, tai jiems leido kartoti metimus net po tris kartus. Antroje kėlinio pusėje šeimininkų gynyba suprastėjo ir leido varžovams puikiu procentu mesti tolimus metimus, o skirtumas tarp ekipų po pirmojo kėlinio išaugo iki 5 taškų. Vis tik antrame ketvirtyje svečių žaidimas darėsi vis aktyvesnis, o „Baltic Transline“ komandai jau sunkiau sekėsi rinkti taškus, o prasidedant ilgajai pertraukai „Šilainiai“ jau turėjo dviženklį pranašumą – 25:36.

Antroje rungtynių dalyje svečiai ir toliau džiaugėsi dviženkliu pranašumu. Šeimininkams labai sunkiai sekėsi užpulti, komanda pradėjo piknaudžiauti tolimais metimais, o galiausiai įpusėjus kėliniui komandas skyrė jau 16-a taškų (31:47). Savo žaidimą pajutę ir rungtynes kontroliavę „Šilainių“ labai sėkmingai išlaikė persvarą savo rankose. Rungtynių pabaigoje „Baltic Transline“ dar kiek priartėjo, bet pasivyti varžovų jie taip ir nesugebėjo. Susitikimas baigėsi rezultatu – 60:71 (15:20, 13:16, 13:21, 19:14).

V. Šimaitis atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Julijanava“ sezoną pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Agentus“ tritaškiai nukalė nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:15 val.)Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:43 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)S. Skruodžio sezono rungtynėse „DNC prekyba“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 21:55 val.),,Baltic Transline“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Uno“ krepšininkus (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Siusk.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)