Šernai vs Siusk.lt (65:84)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Šernai“ nepasipriešino „Siusk.lt“ (65:84)

2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 18:47 val., peržiūros: 748

2018 lapkričio 04 d., Sekmadienį, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto salėje, įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Šernai“ ir svečių komanda „Siusk.lt“.

Pirmajame kėlinyje svečiai iškarto pradėjo rodyti iniciatyvą prieš varžovus ir kėlinio viduryje rezultatas jau buvo (10:21), ačiau puolimas vėliau kiek sustojo, o tuo pasinaudoję šeiminkai po pirmojo kėlinio šiek tiek sumažino atsilikimą (17:23).

Antrajame kėlinyje „Siusk.lt“ ir toliau persvarą laikė savo rankose ir pirmavo maždaug apie dešimt taškų (22:33), o po taiklaus T. Rakausko tolimo metimo „Šernai“ prieš ilgąją pertrauką atsiliko rezultatu (31:39)

Svečiai antrąją pusę pradėjo greitu žaidimu, o paskui juos nespėję šeimininkai kėlinio viduryje turėjo deficitą (37:54). „Siusk.lt“ ir toliau persvarą laikė savo rankose, kas prieš lemiamą ketvirtį lėmė, kad buvo pirmaujama solidžiu rezultatu (47:64).

Lemiame ketvirtyje „Šernai“ komandos visu bandymai spurtuoti buvo nesekmingi ir svečiai pasižymėję geru pataikymu visas rungtynes nesunkiai iškovojo pergalę rezultatu 65:84 (17:23, 14:16, 16:25, 18:20).

„Siusk.lt“ komandos žaidėjas M.Čižas:

Komandą papildė nauji žmonės, kurie labai padėjo, taip pat viską pataikėme šiandien, P.Augulis labai gerai sužaidė, niekas iš jo to nesitikėjo, o šiaip rimtai kalbant gera gynyba ir puolimas ir lėmė komandos pergalę

„LSMU“ po pratęsimo nusileido „Siusk.lt“ (74:87) (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Sporto manija“ nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Šernai“ įveikė penkiese susirinkusius „LSMU“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Šernai“ įveikė „Šilainių“ ekipą (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Šernai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU“ ekipą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:07 val.)„Šernai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Dumblu“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:03 val.)Po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ susitvarkė su „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:34 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse „Agentus“ įveikė „Siusk.lt“ (67:58) (2019 kovo 15 d., penktadienis, 21:05 val.)„Kauno savivaldybė & Policija “ po įtemptos kovos įveikė „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Šernai“ užstrigo „Kauno savivaldybė & Policija“ gynybos gniaužtuose (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:14 val.)