DNC prekyba vs Šilainiai (89:85)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 21 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

DNC prekyba išvargo pergalę prieš Šilainiai

2019 sausio 21 d., Pirmadienis, 23:35 val., peržiūros: 532

Pirmadienio vakarą 30+ lygos varžybose DNC prekyba priėmė svečius Šilainiai vyrukus. Susitikimas prasidėjo atkaklia kova. DNC prekyba pirmajame ketvirtyje žaidė komandiškai, bet į prieky puolimo vežimą pagrinde stūmė du lyderiai K.Meiliūnas ir M.Šumlinskas, tuo tarpu Šilainiai be R.Stirbys ir N.Urbanavičius puolime pasižymėti žaidėjų nelabai ir rado ko pasekoje po pirmojo ketvirčio 27:19 priekyje DNC prekyba. Antrajame ketvirtyje šeimininkai padidino apsukas ir vienu metu po K.Meiliūnas dvitaškio atitrūko jau 15 taškų persvara 36:21, tačiau Šilainiai rado naują lyderį, kuriuo tapo A.Knezys. Permainingoje pabaigoje nusistovėjo dviženklis šeimininkų pranašumas ir ilsėtis komandos ėjo 52:42 pirmaujant DNC prekyba.

Galbūt pernelyg anksti „užmigę ant laurų“ DNC prekyba trečiajame ketvirtyje po truputį prarado iniciatyvą ir skirtumas tarp komandų ėmė tirpti. Likus žaisti apie 3 minutes T.Litinskas dvitaškiu ištirpdė varžovų pranašumą iki minimumo 58:57. Kėlinuko galą vėl kiek sėkmingiau sužaidę DNC prekyba prieš lemiamą dešimties minučių dalį galėjo kiek lengviau atsikvėpti pirmaudami 69:64. Ketvirtasis kėlinys ramiai klostėsi iki jam persiritant į antrąją pusę ir Šilainių deficitui išaugus iki 12 taškų. Tuomet nebeturėję kur trauktis Šilainiai vyrukai surengė netikėtą ir galingą dviejų minučių spurtą 12:0 ir po jau minėto A.Knezys dvitaškio įsivyravo pusiausvyra. Vis tik paprašyta DNC prekyba minutės pertraukėlė davė savo vaisių po tritaškį į varžovų krepšy smeigė A.Gedminas ir D.Budginas, o K.Meiliūnas dvitaškiu išsprendė varžybų baigtį savo komandos naudai galutinis rezultatas 89:85 DNC prekyba naudai.

Po rungtynių nugalėtojų komandos žaidėjai tvirtino, jog buvo gera kova, bet nugalėjo šiek tiek stipresnė komanda.

„DNC prekyba“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:58 val.)„LSMU“ pasiekė užtikriną pergalę prieš „Šilainius“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:20 val.)„DNC prekyba“ iškovojo pergalę prieš nepilnai susirinkusius „LSMU“ krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:54 val.)„DNC prekyba“ pasiekė triuškinamą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „LSMU“ krepšininkus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:09 val.)S. Skruodžio sezono rungtynėse „DNC prekyba“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 21:55 val.)Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:43 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Agentus“ pasipriešinimą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 18:55 val.)„DNC prekyba“ atsirevanšavo „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:16 val.)„DNC prekybos“ tritaškiai pražudė „Dumblą“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 14:28 val.)