Siusk.lt vs Baltic Transline (86:75)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Siusk.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“

2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 21:36 val., peržiūros: 703

Kovo 3 d., sekmadienį, Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Siusk.lt“ (9/6) ir svečiai – „Baltic Transline“ (4/11).

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu ir įpusėjus kėliniui po A. Dervinsko tritaškio rezultatas buvo lygus 9:9. Visgi, antroje kėlinuko pusėje varžovų klaidomis pasinaudoję „Baltic Transline“ nutolo, tačiau M.Ručinskas tolimu metimu kėlinuko pabaigoje apmažino svečių persvarą. Pirmasis kėlinys pasibaigė esant rezultatui 16:18.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu, po kurio pirmavo 28:20. Tačiau „Siusk.lt“ krepšininkai R.Alijevas ir M.Ručinskas pataikė po du tritaškius, kas leido šeimininkams pirmauti 36:35.

Trečiame kėlinyje nedidelę iniciatyvą turėjo „Baltic Transline“, kurie daugiausia M. Leščinsko ir A. Keršio tritaškių dėka po trijų kėlinių turėjo nedidelę persvarą – 55:59.

Lemiamame kėlinyje „Siusk.lt“ E. Kalinsko ir M. Ručinsko metimų dėka persvėrė rungtynių rezultatą 64:61. Tačiau tada A.Keršis pataikė du tolimus metimus ir svečiai pirmavo 66:68. Bet tada „Baltic Transline“ išsibaudavus dviem žaidėjams liko žaisti keturiese, „Siusk.lt“ sumetė tritaškius ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 86:75 (16:18, 20:17, 19:24, 31:16).

„Siųsk.lt“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Baltic Transline“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)„Julijanava“ sezoną pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Agentus“ tritaškiai nukalė nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)„Siusk.lt“ po nelengvos kovos palaužė „Agentus“ penketuką (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)V. Šimaitis atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Siusk.lt“ nesunkiai įveikė „UNO“ komandą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)S. Skruodžio sezono rungtynėse „DNC prekyba“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 21:55 val.)