LSMU vs Baltic Transline (86:53)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU“ iškovojo triuškinamą pergalę

2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 20:18 val., peržiūros: 665

Sausio 20 dieną, 18:00 val., LSMU sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „LSMU“ (šeimininkai) ir „Baltic Transline“ (svečiai). Dar rungtynių pradžioje į priekį pabėgo ir solidų pranašumą susikrovė „LSMU“ krepšininkai, kurie savo darbą tęsė ir po ilgosios pertraukos. Šansų kovoti dėl pergalės „Baltic Transline“ neturėjo, o komanda nusileido varžovams triuškinamu rezultatu 86:53 (26:9, 11:12, 29:11, 20:21).

Nors pirmosios rungtynių minutės buvo gana lygios, tačiau labai greitai „LSMU“ pajuto savo žaidimą ir daugiausia tolimų metimų dėka ėmė tolti. Skirtumas augo labai greitai, dar pirmojo kėlinuko metu komandas skyrė septyniolikos taškų riba ir tik antrojo ketvirčio metu „Baltic Transline“ kiek atsitiesė. Skirtumas netgi kiek sumažėjo, bet prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai vėl atstatė turėtą pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 37:21.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai tik dar labiau ėmė tolti, kol galiausiai „Baltic Transline“ ekipos žaidimas visiškai išsiderino, komanda neturėjo noro kovoti, prarado vieną kamuolį po kito ir leido varžovams mėgautis greituoju puolimu. Skirtumas vienu metu priartėjo net prie 40 taškų ribos ir tik lygesnis ketvirtasis kėlinukas buvo nors kiek „Baltic Transline“ komandai sėkmingesnis. Vis tik svečiai neišvengė sutriuškinimo, o rungtynės baigėsi rezultatu 86:53.

„Šernai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU“ ekipą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:07 val.)„LSMU“ pasiekė užtikriną pergalę prieš „Šilainius“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:20 val.),,Baltic Transline“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Uno“ krepšininkus (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:11 val.)„LSMU“ iškovojo „30+“ lygos bronzos medalius (2019 balandžio 27 d., šeštadienis, 18:11 val.)S. Skruodžio sezono rungtynėse „DNC prekyba“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 21:55 val.)Aštuntfinalį „Dumblas“ pradėjo užtikrinta pergale (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:48 val.)Be keitimų žaidę „Baltic Transline“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agentus“ (61:60) (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„LSMU“ paskutinėmis sekundėmis iškovojo pergalę ir pratęsė aštunfinalio seriją (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 19:28 val.)„Agentus“ tritaškiai nukalė nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:51 val.)