Šernai vs LSMU (92:94)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 24 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU“ paskutinėmis sekundėmis iškovojo pergalę ir pratęsė aštunfinalio seriją

2019 kovo 24 d., Sekmadienis, 19:28 val., peržiūros: 687

Kovo 24 dieną „LSMU“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Furnikos“ pirmenybių antros aštunfinalio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „Šernai“ priemė svečius „LSMU“. Pirmas aštunfinalio rungtynes buvo laimėję „LSMU“.

Rungtynes komandos pradėjo rezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (6:6). Vėliau „Šernai“ labai taikliai metė tritaškius ir prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė devyni taškai, o minutės pertraukėlės paprašė „LSMU“ (24:15). Devintą minutę komandas skyrė septyni taškai (30:23). Kėlinio pabaigoje „Šernai“ padidino persvarą iki keturiolikos taškų (37:23).

Pirmomis antro kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o trečią minutę komandas skyrė trylika taškų (45:32). Šeštą minutę skirtumas sumažėjo iki keturių taškų (45:41). Sužaidus septynias minutes komandas skyrė trys taškai, o minutės pertraukėlės paprašė „LSMU“ (47:44). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo lygus (53:53).

Sužaidus dvi minutes „LSMU“ turėjo penkių taškų persvarą, gynėsi be klaidų (55:60). Vėliau komandos žaidė lygiai, o baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas vis dar skyrė penki taškai (61:65). Netrukus dvitaškį pataikė „Šernai“, o „LSMU“ paprašė minutės pertraukėlės (63:66). Sužaidus šešias minutes „Šernai“ buvo priekyje
(68:66). Kėlinio paskutinėmis minutėmis geriau žaidė „Šernai“, kuriems pavyko padidinti persvarą iki šešių taškų (79:73).

Baigiantis trečiai ketvirto kėlinio minutei tritaškį pataikė „Šernai“, o minutės pertraukėlės paprašė „LSMU“ (86:76). Vėliau gerą atkarpą sužaidė „LSMU“, kurie baigiantis pirmai kėlinio pusei pasivijo varžovus (86:86). Likus trims minutėms rezultatas buvo lygus, o minutės pertraukėlės paprašė „LSMU“ (88:88). Vėliau komandos žaidė lygiai, taškas į tašką. Likus mažiau nei sekundei iki kėlinio pabaigos du taškus pelnė „LSMU“. Per likusį laiką mestas „Šernų“ metimas tikslo nepasiekė (92:94).

„LSMU“ pasiekė užtikriną pergalę prieš „Šilainius“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:20 val.)„LSMU“ iškovojo triuškinamą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:18 val.)„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:51 val.)„DNC prekyba“ iškovojo pergalę prieš nepilnai susirinkusius „LSMU“ krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Šernai“ nutraukė šešių paeiliui „Kauno savivaldybės & Policijos“ pergalių seriją (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 17:14 val.)Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:43 val.)Po permainingos ir atkaklios kovos pergalę pasiekė „UNO“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:31 val.)„LSMU“ antroje rungtynių pusėje palaužė „UNO“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 19:12 val.)„LSMU“ iškovojo „30+“ lygos bronzos medalius (2019 balandžio 27 d., šeštadienis, 18:11 val.)„Šernai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Dumblu“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:03 val.)