Šilainiai vs Dumblas (67:61)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 03 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šilainiai“ ketvirtfinalį pradėjo pergale

2019 balandžio 03 d., Trečiadienis, 23:19 val., peržiūros: 715

Balandžio 3 dieną, 21:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Šilainiai“ (šeimininkai) ir „Dumblas“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių. Rungtynės buvo lygios ir atkaklios, tačiau antroje jų dalyje „Šilainiai“ sugebėjo nutolti ir išsaugoti trapų pranašumą savo rankose 67:61 (12:12, 19:13, 13:20, 23:16).

Kaip ir buvo galima tikėtis kova aikštelėje jau nuo rungtynių pradžios buvo labai kieta, žaidėjai nors ir nerungtyniavo labai rezultatyviai, tačiau pats žaidimas buvo lygus ir atkaklus. Vis tik antrojo kėlinuko metu „Šilainiai“ sugebėjo demonstruoti itin aktyvią gynybą, o patys pataikė kelis tolimus metimus ir atitrūko. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Šilainiams“ išlaikant persvarą savo rankose 31:25.

Antroji rungtynių dalis taip pat buvo labai lygi, kelis kartus keitėsi pirmaujanti ekipa, bet galiausiai „Šilainiai“ sugebėjo nutolti ir artėjo pergalės link. Neturėdami ko prarasti „Dumblo“ žaidėjai ėmėsi pražangų taktikos, tad rungtynių pabaiga užsitęsė. Vis tik „Dumblas“ nors ir sugebėjo sušvelninti atsilikimą, tačiau pergalės jiems iškovoti nepavyko. „Šilainiai“ atsilaikė ir laimėjo rungtynes rezultatu 67:61.

Aštuntfinalį „Dumblas“ pradėjo užtikrinta pergale (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Šilainiai“ neturėjo vargo su „LSMU“ krepšininkais (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:54 val.)„Šilainiai“ neleido „Sporto manijai“ iškovoti pirmosios pergalės 30+ lygoje (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 15:45 val.)Šilainiai perlaužė varžybas ir nugalėjo UNO komandą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 01:12 val.)„Baltic Transline“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Šernai“ puikiai pradėjo rungtynes, tačiau turėjo gerokai paprakaituoti dėl pergalės (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Dumblas“ įveikė „Šilainius“ ir išlygino serijos rezultatą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 16:03 val.)Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:43 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir keliauja į pusfinalį (2019 balandžio 09 d., antradienis, 20:27 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:24 val.)