DNC prekyba vs LSMU (87:71)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„DNC prekyba“ iškovojo pergalę prieš nepilnai susirinkusius „LSMU“ krepšininkus

2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 21:54 val., peržiūros: 574

Sausio 27 d., sekmadienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „DNC prekyba“ (8/2) ir svečiai – „LSMU“ (8/2).

Rungtynės prasidėjo dviem K. Meiliūno dvitaškiais bei dviem A. Gedmino tritaškiais, po kurių „DNC prekyba“ išsiveržė į priekį 10:2. Bet labai greitai „LSMU“ pasivijo varžovus – 14:13. Tačiau tada iškart tritaškį švystelėjo D.Budginas, o pirmąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 24:20.

Antrajame kėlinyje po dviejų paeiliui „LSMU“ tritaškių rungtynėse buvo lygybė 26:26. Lygus žaidimas tęsėsi iki kėlinio pabaigos, kuomet „DNC prekyba“ pelnė penkis taškus paeiliui ir laimėjo pirmąją rungtynių pusę 39:34.

Trečiajame kėlinyje „LSMU“ spurtavo ir išsiveržė į priekį 44:46. Bet tada šeimininkai vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas, S.Skruodys sumetė du tritaškius ir „DNC prekyba“ pirmavo 61:55.

Lemiamame ketvirtyje S.Skruodys įsegė dar du tolimus metimus ir „DNC prekyba“ įgijo dviženklį pranašumą 67:55, kurį iki rungtynių pabaigos dar padidino. Galutinis susitikimo rezultatas 87:71 (24:20, 15:14, 22:21, 26:16).

„DNC prekyba“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:58 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „LSMU“ krepšininkus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:09 val.)„DNC prekyba“ užtikrintai įveikė „Siusk.lt“ krepšininkus (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 22:23 val.)„DNC prekyba“ puolimas nepaliko jokių šansų „LSMU“ krepšininkams (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Šernai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU“ ekipą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:07 val.)DNC prekyba išvargo pergalę prieš Šilainiai (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Šernai“ įveikė penkiese susirinkusius „LSMU“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Šilainiai“ neturėjo vargo su „LSMU“ krepšininkais (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:54 val.)„LSMU“ pasiekė užtikriną pergalę prieš „Šilainius“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:20 val.)S. Skruodžio sezono rungtynėse „DNC prekyba“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 21:55 val.)