LSMU vs Šilainiai (88:78)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU“ pasiekė užtikriną pergalę prieš „Šilainius“

2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 19:20 val., peržiūros: 686

Sausio 13 dieną, 18:00 val., Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „LSMU“ (šeimininkai) ir „Šilainiai“ (svečiai). Puikiai pirmąjį kėlinuką sužaidę „LSMU“ krepšininkai dar rungtynių pradžioje pasiekė dviženklį pranašumą. Vėliau šeimininkai sėkmingai išlaikė saugią distanciją ir laimėjo rungtynes rezultatu 88:78 (25:12, 23:28, 27:20, 13:18).

Rungtynių pradžioje kiek geriau atrodė „Šilainiai“ kurie pabėgo į priekį nedideliu skirtumu. Vis tik po nesėkmingų metimų serijos pagaliau krepšys atsirišo šeimininkams, kurie puikiai pataikydami iš toli ėmė tolti, o jų pranašumas tapo dviženklis dar pirmojo kėlinumo metu. Antrame ketvirtyje komandos jau žaidė vien puolimu paremtą krepšinį ir vyko taškų lenktynės. „Šilainiai“ kiek sumažino savo deficitą ir „LSMU“ prasidedant ilgajai pertraukai buvo priekyje rezultatu 48:40.

Po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ nenuleido rankų, tačiau juos varžovai baudė už kiekvieną klaidą, sėkmingai rengė greitas atakas, o tik svečiams bandant atsitiesti smeigdavo tolimą metimą. Visa tai leido „LSMU“ ekipai išlaikyti pranašumą savo rankose, kuris kelis kartus buvo priartėjęs net ir prie dvidešimties taškų ribos. Galiausiai tapo aišku, kad „LSMU“ pergalės iš savo rankų nebepaleis, tad per paskutines minutes komanda visiškai atsipalaidavo ir leido varžovams sumažinti atsilikimą 88:78.

Marius Petrauskas („LSMU“):

„šiandien gerai apsigynėme, gerai užpuolėme, kaip komanda žaidėme brandų krepšinį“.

„DNC prekyba“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:58 val.)DNC prekyba išvargo pergalę prieš Šilainiai (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Šernai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU“ ekipą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:07 val.)„LSMU“ iškovojo triuškinamą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Agentus“ lengvai įveikė minimaliai susirinkusius „Šilainius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:15 val.)„Sporto manija“ užtikrintai įveikė „Šilainius“ pusfinalio starte (2019 balandžio 16 d., antradienis, 19:09 val.)Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:43 val.)„LSMU“ paskutinėmis sekundėmis iškovojo pergalę ir pratęsė aštunfinalio seriją (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 19:28 val.)P. Kleizos vedama „LSMU“ įveikė „Šernus“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Šernai“ įveikė „Šilainių“ ekipą (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)