Baltic Transline vs LSMU & Statybų vizija (58:74)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„LSMU & Statybų vizija“ išlygino serijos rezultatą su „Baltic Transline“

2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 23:55 val., peržiūros: 943

Kovo 18 dieną Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Amadeiros“ pirmenybių aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baltic Transline“ priemė svečius „LSMU & Statybų vizija“. Šios rungtynės buvo antrosios šios poros aštunfinalio rungtynės, pirmąjame susitikime pergalę šventė „Baltic Transline“ – 60:89

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „LSMU & Statybų vizija“, o netrukus pirmus taškus pelnė ir „Baltic Transline“ (2:5). Komandos žaidė nerezultatyviai, sužaidus šešias minutes priekyje buvo svečiai (8:12). Prasidėjus septintai minutei spurtą pradėjo „Baltic Transline“, kurie pelnė keletą taškų be atsako ir ne tik išlygino, bet ir persvėrė reazultatą savo naudai – 15:13. Antro kėlinio pirmas dvi minutes „Baltic transline“ gynėsi be klaidų, bet ir patys nesurengė rezultatyvių išpuolių. Šeimininkai kontroliavo rungtynių eigą ir turėjo penkių taškų persvarą, kurią išsaugojo iki pat kėlinio pabaigos. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė aštuoni taškai (30:22).

Trečio kėlinio pirmas keturias minutes komandos žaidė atvirą krepšinį ir sparčiai rinko taškus, o tai geriau sekėsi svečiams, kruei pradėjo mažinti deficitą. M. Petrausko ir V. Lapėno vedama svečių komanda perėmė iniciatyvą į savo rankas, o po dviejų iš eilės taiklių M. Kleizos tritaškių „LSMU & Statybų vizija“ turėjo 5 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje komandų rezultatyvumas sumenko, o svečių persvara paaugo iki 8 taškų – 44:52.
Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis svečiai spurtavo 14:2 ir susikrovė solidų aštuoniolikos taškų pranašumą. Antroji kėlinio pusė šiose rungtynėse buvo tik formalumas ir „LSMU & Statybų vizija“ laimėjo šias rungtynes 58:74 (15:13, 15:9, 14:30, 14:22), bei išlygino seriją 1:1.

„LSMU & Statybų vizija“ nusileido „Šernai“ (57:64) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:16 val.)„UNO“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 21:27 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 23 d., penktadienis, 21:28 val.)„Šernai“ tik po pratęsimo palaužė „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Šilainiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:52 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nepaliko vilčių „Šilainiai“ (83:58) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:57 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 21:04 val.)SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:15 val.)Šešiese susirinkę „LSMU & Statybų vizija“ netikėtai sutriuškino „UNO“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:27 val.)„LSMU & Statybų vizija“ laimėjo lemiamą mūšį ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 23 d., penktadienis, 20:49 val.)