Agentus vs Šilainiai (66:80)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 26 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šilainių“ penketukas įveikė „Agentus“ ekipą

2017 spalio 26 d., Ketvirtadienis, 23:28 val., peržiūros: 802

Trečiadienį, spalio 26 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ pirmenybių rungtynės tarp vietos „Agentus“ bei svečių „Šilainių“ krepšininkų. Abiem ekipom tai buvo startas 30+ pirmenybėse.

Nors ir rungtynių pradžioje „Šilainiai“ įsiveržė į priekį 0:6, tačiau labai greitai „Agentus“ po tikslių T. Augučio metimų persverė rezultatą 10:7. Tada po tritaškį dar pridėjo Š.Kryžius ir S.Jonaitis ir šeimininkai nutolo 18:9, o pirmąjį kėlinuką laimėjo 22:15.

Antrajame kėlinuke jau solidžiau atrodė „Šilainiai“, kurie po tikslių H. Paulausko ir R. Stirbio metimų įsiveržė į priekį 28:29. Aikštelės šeimininkai visą kėlinuką kvėpavo „Šilainiams“ į nugaras, tačiau persverti rezultato nesugebėjo. Pasibaigus pirmajai rungtynių pusei 41:43 priekyje buvo svečiai.

Trečiajame kėlinuke užsiautė svečių žaidėjas H.Paulauskas, kurio tikslūs metimai leido „Šilainiams“ įgyti dviženklią persvarą, o po tikslaus V. Kapočiaus tolimo šūvio svečių pranašumas šoktelėjo iki 52:71.

Ketvirtajame kėlinuke po R. Stirbio dvitaškio „Šilainiai“ peržengė ir dvidešimties taškų ribą, pirmaudami 57:78. Rungtynių pabaigoje, dėka T. Juodviršio taiklių metimų, „Agentus“ šiek tiek pavyko apmažinti varžovų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 66:80 (22:15, 19:28, 11:28, 14:9).

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užtikrintai įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 31 d., antradienis, 18:16 val.)„Šernai“ įveikė „Agentus“ ir paliko juos be pergalių (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 00:44 val.)„DNC“ įveikė „Agentus“ ir žengė į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 16:32 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:23 val.)„Šilainių“ penketas nurungė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:25 val.)P. Butkevičiaus vedama „UNO“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 23:14 val.)„UNO“ palaužė penkiese žaidusius „Agentus“ (70:51) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:17 val.)„Šilainiai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Agentus“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 19:12 val.)