LSMU & Statybų vizija vs UNO (75:50)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

Šešiese susirinkę „LSMU & Statybų vizija“ netikėtai sutriuškino „UNO“

2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 21:27 val., peržiūros: 873

Sekmadienį, lapkričio 12 dieną „LSMU“ Veterinarijos akademijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“, 30+ lygos, „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „LSMU & Statybų vizija“ priemė svečius „UNO“. Prieš susitikimą „LSMU & Statybų vizija“ buvo iškovojusi vieną pergalę ir dukart pripažinusi varžovų pranašumą, o „UNO“ savo sąskaitoje turėjo dvi pergales ir vos vieną pralaimėjimą.

Rungtynes geriau pradėjo „UNO“ kurie pamažu didino persvarą ir sužaidus tris minutes komandas skyrė keturi taškai (3:7). Tačiau žaidimo skonį pajautė ir šeimininkų komandą, kurią į priekį vedė V.Lapėnas ir M.Petrauskas. Svečiai krito į gilią duobę, o tuo pasinaudoję šeimininkai laimėjo atkarpą 17:6 ir po pirmųjų dešimties minučių „LSMU & Statybų vizija“ komanda jau turėjo apčiuopiamą 7 taškų pranašumą – 20:13.

Antrasis ketvirtis prasidėjo tolesniu šeimininkų dominavimu ir po sausos atkarpos jie įgijo jau dviženklę persvarą (26:13). Nors „UNO“ ir rodė atsigavimo ženklus ir trumpam sumažino deficitą iki vienženklės žymos, tačiau kėlinio pabaigoje „LSMU & Statybų vizija“ krepšininkai žaidė užtikrintai ir išlaikė 9 taškų persvarą – 30:21.

Po pertraukos vos šešiese (!!!) į rungtynes susirinkę šeimininkai atrodė žymiai gyviau nei varžovai. Septynių minučių atkarpą „LSMU & Statybų vizija“ jie laimėjo 15:2 ir jau pradėjo triuškinti savo varžovus (45:23). Svečių komandą nuo visiškos kapituliacijos bandė gelbėti V.Šimaitis pelnęs 6 taškus iš eilės, tačiau to buvo maža, nes klaidas gynyboje šeimininkai greit paversdavo taškais. Po trijų kėlinių „LSMU & Statybų vizija“ vizija jau turėjo 21 taško pranašumą – 52:21.

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, vėliau žaidimas aikštelėje išsilygino ir rezultatas žymiau nei į vieną pusę nekito. Užtikrintai visas rungtynes žaidę šeimininkai varžovams net neleido pagalvoti apie intrigos atkurimą šiame mače ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu – 75:50 (20:13, 10:8, 22:10, 23:19). Svečiai niekaip nesustabdė galingą dvigubą dublį surinkusio V. Lapėno (24tšk. 24 atk. kam.), ir taip pakartojusio šio sezono atkovotų kamuolių rekordą.

Po laimėtų rungtynių „LSMU & Statybų vizija“ komandos treneris ir žaidėjas M.Petrauskas kalbėjo:

„Susirinkome nedaug, bet gerai nusiteikę. Protingai sužaidėme, dalinomės kamuoliu, berods visi pelnėme apylygiai taškų. Šiandien laimėjo komandinis žaidimas.“

„LSMU & Statybų vizija“ nusileido „Šernai“ (57:64) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:16 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nepaliko vilčių „Šilainiai“ (83:58) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:57 val.) LSMU & Statybų vizija neatsilaikė prieš KTU Plienas ‒ Spalvų sala (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 19:55 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 23 d., penktadienis, 21:28 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU & Statybų vizija“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:49 val.)„LSMU & Statybų vizija“ išlygino serijos rezultatą su „Baltic Transline“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)Atkakliose rungtynėse “LSMU & Statybų vizija” nepavyko pasiekti pergalės prieš vienus iš grupės lyderių “DNC” (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 21:22 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 21:04 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidusi „LSMU & Statybų vizija“ be vargo įveikė „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 20:14 val.)N. Sivolovo metimas rungtynėse prieš „LSMU & Statybų viziją“ išplėšė pergalę „Agentus“ ekipai (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:04 val.)