UNO vs Baltic Transline (73:69)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Rungtynių pabaigoje „UNO“ iškovojo dramatišką pergalę įveikdami „Baltic Transline“

2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 23:29 val., peržiūros: 756

Trečiadienį, spalio 25 – ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „KKL“ 30+ lyga, „Amadeira“, pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „UNO“ ir svečių „Baltic Transline“ komandos. Sporto salėje trečiadienio vakarą negausiai susirinkę žiūrovai galėjo išvysti tikrą dramą. Permainingai vykusiose rungtynėse kurioje kiekvienas epizodas rungtynių gale galėjo lemti persilaužimą, vis dėlto pergalę išplėšė „UNO“, sugebėję palaužti svečius 73:69 (16:15, 24:27, 17:13, 16:14).

Nuo pat mačo pradžios svečių komanda griebė jauti už ragų. Keleto sėkmingų prasiveržimų dėka jie startavo 4:0, o varžovai netrukus irgi įsižaidė ir įpusėjus kėliniui jau turėjo minimalią persvarą. Šių taškų autoriai P.Butkevičius ir D.Maciulevičius „UNO“ gretose kovojo už visus, nepaisydami dvigubos ar net trigubos gynybos ar varžovių pražangų. Po tris minutes trukusio taškų bado svečiai situaciją stabilizavo ir neleido varžovams nė pasvajoti apie išsiveržimą į priekį, išlaikydamos kelių taškų pranašumą ir sėkmingai atakuodamos iš po krepšio – 16:15.

Tik antrajame kėlinyje neišvengta pabangavimų – sėkmingą atkarpą keisdavo keli nesėkmingi epizodai, kurie suteikė galimybę „Baltic Transline“ išsiveržti į priekį. Viena tokia galimybe svečių komanda ir pasinaudojo – laimėję pustrečios minutės atkarpą 0:9 jie pirmą kartą šiose rungtynėse persvėrė rezultatą savo naudai (33:37). Nors svečiams ir buvo pavykę išlyginti rezultatą, visgi per likusį laiką jie nespėjo susigrąžinti persvaros – 40:42. Skirtumas galėjo būti ir didesnis, svečiai būtų sėkmingiau išnaudoję šansus nuo baudų metimo linijos.

Nežinia, ką kalbėjo „Baltic Transline“ žaidėjai pasinaudodami ilgąją pertrauka, bet trečiajame kėlinyje jie aikštelėje pasirodė visiškai kitokie – palaikydami didelę žaidimo spartą ir sėkmingai atakuodami iš trijų taškų zonos svečiai per ketverias minutes įgijo dvylikos taškų pranašumą (42:54), tačiau tada „UNO“ krepšininkai surengė įspūdingą pasirodymą, laimėjo atkarpą 13:1 ir ne tik panaikino deficitą, bet ir pasuko svarstykles savo pusėn – 57:55.

Negana to, jie dar ir ženkliai sustiprino gynybą, versdamos varžovus ilgai laikyti kamuolį ir atakuoti paskutinėmis sekundėmis. Esant tokiam žaidimui, buvo būtini keli sėkmingesni epizodai, ir jie netruko ateiti – du taškus su pražanga pelnė P.Butkevičius, keturis taškus iš eilės pridėjo D.Maciulevičius ir šeimininkai buvo priekyje – 70:64. Deja, svečių komandos puolėjui T. Viršilui nepavyko pasižymėti nuo baudų metimo linijos ir likus žaisti dvi minutes šeimininkai tebeturėjo trapią 6 taškų persvarą. Aikštelės svečiai bandė gelbėtis, įvairiomis atakomis mažindami atsilikimą bet vis dėlto lemiamas lūžis jau buvo įvykęs. Per likusį laiką lemiamo šturmo surengti nebepavyko ir finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo „UNO“ pergalę 73:69.

Po laimėtų rungtynių „UNO“ komandos puolėjas G.Šuklevičius kalbėjo:

„Banguotai kolkas žaidžiame visą sezoną. Esame dar labai nesusižaidę, šiemet kone pusė komandos yra pasikeitusi, atėjo naujų žmonių, net ir šiandien vienas naujas žaidėjas prisijungė. Mes kiekvienose rungtynėse bandome atrasti savo žaidimą, tikiuos ateityje pavyks išvengti tokių didelių žaidimo kokybės svyravimų rungtynių metu.“

„UNO“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Šilainiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Šernai“ tik po pratęsimo palaužė „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:44 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)„LSMU & Statybų vizija“ išlygino serijos rezultatą su „Baltic Transline“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)Permainingose rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 23:03 val.)„Šilainiai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:50 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtyniųantroje pusėje įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 19 d., penktadienis, 22:35 val.)SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:15 val.)P. Butkevičiaus vedama „UNO“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 23:14 val.)