Sporto manija vs SK „Vertigo“ (74:53)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Sporto manija“ lengvai iškovojo antrą pergalę ketvirtfinalyje ir žengė į pusfinalį

2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 20:13 val., peržiūros: 658

Balandžio 8 dieną LSMU sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Amadeiros“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Sporto manija“ priemė svečius SK „Vertigo“ komandą. Pirmas ketvirtfinalio rungtynes buvo laimėję „Sporto manija“.

Rungtynes geriau pradėjo „Sporto manija“, kurie penkias minutes gynėsi be klaidų, o per jas pelnė dešimt taškų (10:0). Prasidėjus šeštai minutei pirmus taškus pelnė „Vertigo“. Vėliau komandos žaidė lygiai, o aštuntą minutę komandas skyrė devyni taškai (16:7). Kėlinio pabaigoje „Sporto manija“ išsaugojo aštuonių taškų persvarą (18:10).

Antro kėlinio pirmas dvi minutes komandos žaidė lygiai, pelnė po du taškus (20:12). Ketvirtą minutę „Vertigo“ sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (20:16). Šeštą minutę „Sporto manija“ vėl padidino persvarą iki devynių taškų (25:16). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Vertigo“ (25:21). Paskutines dvi kėlinio be klaidų gynėsi „Sporto manija“, o savo pranašumą padidino iki aštuonių taškų (29:21).

Po ilgosios pertraukos penkias minutes be klaidų gynėsi „Sporto manija“, o per tą laiką pelnė net 25 taškus (54:21). Šeštą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Vertigo“, o netrukus dar vienas svečių metimas pasiekė tikslą (54:25). Prasidėjus trečiai minutei vėl taškus pelnė „Sporto manija“ (56:25). Kėlinio paskutinėmis minutėmis geriau žaidė „Vertigo“, kuriem pavyko pelnyti aštuonis taškus be atsako (56:33).

Ketvirto kėlinio pirmas keturias minutes komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais (65:39). Šeštą minutę komandas skyrė 21 taškas (67:46). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Sporto manija“. Kėlinio paskutines dvi minutes geriau žaidė „Vertigo“, kuriem pavyko pelnyti septynis taškus be atsako (74:53). „Sporto manija“ laimėjo seriją rezultatu 2:0 ir pateko į pusfinalį.

„Sporto manijos“ treneris Modestas Vaškūnas paklaustas kas lėmė, kad po ilgosios pertraukos komanda atitrūko, atsakė: „Nežinau kas gavosi. Per pirmas minutes mes sumetėme labai daug taškų. Varžovai nespėjo susikoncentruoti, o mes netikėtai gerai užpuolėme. Dingo intriga. Virš dvidešimt taškų sumetėme. Nespėjo jie su mumis tą kelių minučių atkarpą sužaisti, o paskui jau viskas buvo aišku.“

„Sporto Manija“ iškovojo pergalę prieš „Agentus“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:35 val.)„Sporto manija“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Sporto manija“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„Kauno savivaldybė & Policija” pergalingai pradėjo pusfinalio barjerą (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:19 val.)„Šernai“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:21 val.)SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:15 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 23 d., penktadienis, 21:28 val.)„Sporto manija“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Sporto manija“ pervažiavo KK „Žaibą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)