Kauno savivaldybė & Policija vs UNO (74:54)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

Pirmame kėlinuke atsiplėšusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „UNO“ krepšininkus

2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 17:57 val., peržiūros: 966

Spalio 22 dieną, Kaustos sporto salėje susitiko „30+“ lygos komandos „Kauno savivaldybė & Policija“ (šeimininkai) ir „UNO“ (svečiai). Abiems ekipoms tai buvo pirmosios rungtynės šiame 30+ lygos sezone.

Rungtynės prasidėjo labai lygiai ir nenuostabu, kad įpusėjus pirmajam ketvirčiui po P. Butkevičiaus metimo iš po krepšio rungtynėse buvo lygybė 11:11. Bet antroje kėlinuko pusėje puikiai žaidė „Kauno savivaldybė & Policija“, kurie vedini du tritaškius paeiliui pataikiusio R. Dabašinsko spurtavo ir pasibaigus kėlinukui jau pirmavo 30:15.

Antrajame kėlinuke žaidimas apsilygino, tačiau „Kauno savivaldybė & Policija“ visąlaik turėjo dviženklį pranašumą. Kėlinuko viduryje po tikslaus T. Grigalevičiaus tolimo šūvio šeimininkai buvo priekyje 38:21. Tačiau P. Butkevičiaus taiklūs metimai neleido toliau didėti „UNO“ deficitui. Įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 44:29.

Trečiajame kėlinuke M.Paulaitis smeigė tris tritaškius ir „UNO“ šiek tiek prisivijo varžovus – 52:40. Tačiau dar arčiau priartėti svečiams nepavyko. Po trijų ketvirčių ir toliau „Kauno savivaldybė & Policija“ turėjo dviženklį pranašumą 60:46.

Ketvirto kėlinuko viduryje tritaškį nuo lentos smeigė šeimininkų aukštaūgis M.Patašius, o po šio metimo „Kauno savivaldybė & Policija“ pirmavo 67:51. Iki rungtynių pabaigos šeimininkai dar labiau padidino savo persvarą ir šias rungtynes laimėjo rezultatu 74:54 (30:15, 14:14, 16:17, 14:8).

Po rungtynių „Kauno savivaldybės & Policijos“ žaidėjas G.Rūkas kalbėjo: „mums gal pasisekė labiau negu jiems. Pirmos rungtynės. Pernai žaidėme keturis kartus su jais. Šiemet praktiškai visiškai nauja jų komanda. Aišku, kad jie dar nelošia, kaip gali ir kaip žais turbūt, tai sakykime, mums šiandien pasisekė juos tokius pagauti ir laimėti“.

„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:25 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Šernai“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:23 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ palaužė „LSMU & Statybų viziją“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:31 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvokai įveikė negausiai susirinkusius varžovus (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:29 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „Šernai“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:49 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias varžybas (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 17:50 val.)„DNC“ susitvarkė su „Kauno savivaldybė & Policija“ (93:74) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:18 val.)Gerai rungtynes pradėjusi „Kauno savivaldybė & Policija“ išlaikė pranašumą savo rankose bei iškovojo pergalę (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 18:11 val.)