Kauno savivaldybė & Policija vs Sporto manija (67:68)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Sporto manija“ vos išsaugojo pergalę savo rankose

2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 20:34 val., peržiūros: 582

Sekmadienį, sausio 14-ąją dieną, Kaustos salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno savivaldybė&policija“ bei svečių „Sporto manija“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė ne rezultatyviai ir apylygiai. Viskas pasikeitė trečiojo ketvirčio pabaigoje, kuomet aikštelės svečiai pradėjo tolti nuo savo varžovų.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu, tačiau ne itin rezultatyviu žaidimu. Komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir nei vienai ekipai nebuvo pavykę įgyti solidesnio pranašumo. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22-17.

Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai ir persvėrė rezultatą, bet vėliau svečiai tris atakas pabaigė sėkmingai ir įgijo jau septynių taškų pranašumą – 27:33.

Trečiąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Kauno savivaldybė&policija“ ir netrukus išlygino rezultatą. „Sporto manija“ ekipa neketino leisti savo varžovams pabėgti į priekį ir vis laikėsi netoliese. Visgi, per likusias penkias kėlinuko minutes svečiai įgijo trijų taškų atotrūkį. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 45:48.

Lemiamą ketvirtį abi komandos keitėsi greitomis atakomis ir taikliais mėtimais po krepšiu. Bet likus mažiau negu minutei iki kėlinio pabaigos „Kauno savivaldybė&policija“ komandos žaidėjas prasižengė ir taip leido svečiams laimėti. Galutinis rungtynių rezultatas – 67:68.

„Sporto manija“ komandos žaidėjas R.Kulikauskas: Mūsų pergalę lėmė susikaupimas.

„Sporto Manija“ iškovojo pergalę prieš „Agentus“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:35 val.)„Sporto manija“ pervažiavo KK „Žaibą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Sporto manija“ lengvai iškovojo antrą pergalę ketvirtfinalyje ir žengė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Sporto manija“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Sporto manija“ sutvarkė visus reikalus su „DNC“ lemiamo ketvirčio metu (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 16:40 val.)Permainingose rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 23:03 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 23 d., penktadienis, 21:28 val.)„Sporto manija“ po ilgosios pertraukos nepaliko vilčių „LSMU & Statybų vizija“ komandai (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Sporto manija“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)Po dramatiškos rungtynių pabaigos pergalę pasiekė KK „Žaibas“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:14 val.)