DNC vs Šernai (87:58)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pirmame kėlinyje „DNC“ susitvarkė su „Šernais“ ir iškovojo triuškinančią pergalę

2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 20:16 val., peržiūros: 792

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dar pralaimėjimo nepatyrę „DNC“ (3/0) ir svečių teisėmis atvykę „Šernai“ (2/1).

Rungtynės prasidėjo „DNC“ uraganiniu puolimu ir šeimininkai greitai atitrūko nuo varžovų. „Šernai“ toliau niekaip neatrado savojo žaidimo ir buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę, kai komandas skyrė 14 taškų ( 16:2). Šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir svečiams leido pelnyti tik penkis taškus per kėlinuką ( 29:5). Antrame kėlinyje šeimininkai demonstravo tobulą puolimą, kur pranašumas išaugo iki 30 taškų ( 39:9). „Šernams“ pavyko kėlinuko pabaigoje atsigauti ir surengė sėkmingą atkarpą 8:0 bei sušvelnino skirtumą iki 22 taškų, bet „DNC“ paskutinėmis sekundėmis atstatė turėtą atotrūkį – 49:22.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai toliau su kiekviena minute didino pranašumą (65:30). „Šernai“ vėl tik kėlinuko pabaigoje prabudo, kur apšvelnino skirtumą iki 31 taško ( 72:41). Ketvirtame kėlinyje „DNC“ toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose, kur iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 87:58 (29:5, 20:17, 23:19, 15:17)

Po laimėtų rungtynių „DNC“ ekipos treneris, D.Budginas , kalbėjo:
„Pirmajame kėlinyje patraukėme, kur varžovams buvo sunku atsitiesti. Jų trumpesnis suolelis buvo ir tiesiog pavargo, o mūsų buvo susirinkę 10 žaidėjų ir pasižaidėm savo malonumui.“

„DNC“ pusfinalį pradėjo triuškinančia pergale (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)„DNC“ įveikė „Agentus“ ir žengė į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 16:32 val.)„DNC“ susitvarkė su „Kauno savivaldybė & Policija“ (93:74) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:18 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Šernų“ pergalė (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:49 val.)Permainingose rungtynėse „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ (76:83). (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:51 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)Greitos „DNC“ atakos leido įveikti „Šernus“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Šernai“ įveikė „Agentus“ ir paliko juos be pergalių (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 00:44 val.)„DNC“ po atkaklios kovos įveikė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ bei tapo pirmąja finalo dalyve (2018 balandžio 20 d., penktadienis, 00:32 val.)„Šernai“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:21 val.)