UNO vs Agentus (72:56)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

P. Butkevičiaus vedama „UNO“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Agentus“

2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 23:14 val., peržiūros: 816

Trečiadienį, lapkričio 22 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ 30+ lygos, „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „UNO“ ir svečių „Agentus“ komandos. Šeimininkų komanda iki šio mačo rikiavositurnyrinės lentelės viduryje, o svečių komanda iki šiol yra be pergalių ir paskutiniai lygoje.

Pirmojo kėlinuko pradžioje komandos keitėsi žaidė nerezultatyviai ir per pirmąją kėlinio pusę nei vienai komandai nepavyko atitrūkti. Tik antroje ketvirčio pusėje šeimininkams pavyko atitrūkti 5 taškais, tačiau A.Kaminskas pelnė 4 taškus iš eilės ir sumažino „UNO“ persvarą iki minimumo. Kėlinuko pabaigoje geriau sužaidė šeimininkai ir vėl atitrūko daugiau nei per vieną metimą – 14:10.

Antrajame kėlinuke ir toliau vyko lygi kova. „Agentus“ krepšininkai spurtavo ir vienu metu turėjo 3 taškų persvarą (23:26), taičiau P. Butkevičiaus vedama šeimininkų komanda vėl susigrąžino iniciatyvą, tačiau atitrūkti nepavyko. Po dviejų kėlinių „UNO“ turėjo jau tik vieno taško persvarą – 33:32.

Po pertraukos komandos pradėjo žaisti rezultatyviau ir aktyviau, bet skirtumas tarp komandų žymiai nekito. Svečiai vėl pademonstravo kovingumą ir išlygino rezultatą. Visgi, kėlinuko pabaigą eilinį kartą sėkmingiau sužaidė šeimininkai ir po trijų kėlinių pirmavo – 51:47.

Ketvirtajame kėlinyje P. Butkevičiaus ir V. Želvio duetas padėjo „UNO“ komandai atitrūkti dviženkliu skirtumu (60:49). Svečiai krito į duobę, padėjo klysti, o tuo pasinaudoję varžovai surengė kelias greitas atakas ir likus žaisti mažiau nei tris minutes šeimininkai jau padėjo stiprius pamatus pergalei. Per likusį laiką „Agentus“ krepšininkai nebesukūrė stebuklo šio vakaro rungtynėse ir iškovojo trečiąją pergalę rezultatu – 72:56 (14:10, 19:22, 18:15, 21:9).

Po rungtynių „UNO“ komandos puolėjas D.Maciulevičius kalbėjo:

„Pergalę, manau, nulėmė P. Butkevičiaus geras žaidimas. Kaip mes juokaujame jis „paaukština pavarą“ mūsų komandoje. Sakyčiau varžovai nepataikė savo metimų, o mums pakrito ir gale pavyko užbėgti – tai pagrindinės laimėjimo priežastys. Tris kėlinius buksavome, nes šiemet beveik naujai susirinkusi komanda ir dar nelabai vienas kitą pažįstame, puolime neretai maišomės vieni kitiems – tai ir yra viena pagrindinių mūsų puolimo stabdžių, kad nesuprantame vienas kito,nejaučiame kas ką daro. Gerai, kad komandoje yra Povilas ir jis viską išsprendžia. Kaip vaikų darželyje auklėtoje išsprendžia problemas, taip ir pas mus, patarią ką daryti.“

„Šilainių“ penketukas įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Ketvirtame kėlinyje „UNO“ įveikė „Šilainius“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:42 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užtikrintai įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 31 d., antradienis, 18:16 val.)„DNC“ 30+ lygos ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Agentus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 19:22 val.)„UNO“ palaužė penkiese žaidusius „Agentus“ (70:51) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:17 val.)„DNC“ įveikė „Agentus“ ir žengė į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 16:32 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:23 val.)SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje palaužė „Agentus“ (64:61) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:57 val.)Užtikrintai paskutinį rungtynių kėlinį sužaidę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (73:56) (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)Rungtynių pabaigoje „UNO“ iškovojo dramatišką pergalę įveikdami „Baltic Transline“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 23:29 val.)