Šernai vs Kauno savivaldybė & Policija (64:69)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno savivaldybė & Policija“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „Šernai“

2018 balandžio 04 d., Trečiadienis, 22:49 val., peržiūros: 1021

Trečiadienį, kovo 4 – ąją dieną, A. Sabonio krepšinio centro I salėje įvyko 30+ lygos, „Amadeira“ pirmenybių, ketvirtfinalio rungtynės tarp: šeimininkų – „Šernai“ ir svečių – „Kauno savivaldybė & Policija“.

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova tarp abiejų ekipų, įpusėjus pirmąjam kėliniui iniciatyvą perėmė svečiai ir užbaigė ketvirtį 7 taškų persvara – 12:19.

Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo išlygindami rezultatą, tačiau vėliau jie vėl pradėjo dažnai klysti ir tai leido „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipai užbaiginėti sėkmingai atakas greitajame puolime. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 31:35.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Visgi, tuomet šeimininkų ekipa išlygino rezultatą (41:41). Tuomet geresnę atkarpą apturėjo „Kauno savivaldybė & Policija“ ir vėl pabėgo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo – 44:50.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo labai nervingai. Nors pradžioje geriau sekėsi šeiminkams kurie žaidimą pradėjo suprtu 9:0. „Šernai“ komandos žaidėjas S.Staniulis pataikęs iš eilės 3 tolimus mėtimus, padėjo komandai vėl išlyginti rezultatą – 58:58. Bet vėliau vėl šeimininkai paleido žaidimą, per daug pradėjo reikšti emocijas, o taip leido svečiams pasiimti tokią svarbią pergalę. Galutinis varžybų rezultatas – 64:69.

„Kauno savivaldybė & Policija“ komandos treneris G.Rūkas: Mūsų pergalę lėmė didžiulis noras laimėti.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

sportas2018 balandžio 05 d., 09:26 val.
Pikti liežviai kalba, kad koefcientas, kad Staniulis gaus diskvalifikacine pražanga Topsporte buvo 1,18 galite patvirtinti arba paneigti šia informaciją?
„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:23 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ sutriuškino savo varžovus ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 20:23 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Šernai“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kauno savivaldybė & Policija” pergalingai pradėjo pusfinalio barjerą (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:19 val.)„Šernai“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvokai įveikė negausiai susirinkusius varžovus (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:29 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nepasipriešino „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (62:85) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:30 val.)Pirmame kėlinuke atsiplėšusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:57 val.)