SK „Vertigo“ vs Agentus (64:61)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje palaužė „Agentus“ (64:61)

2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 18:57 val., peržiūros: 540

Vasario 25 d., Sekmadienį, Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ lygos, „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai SK „Vertigo“ ir svečiai „Agentus“.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo rezultatu (8:13), tačiau šeimininkai greitai atstatė pusiausvyrą rungtynėse ir besibaigiant pirmajam kėliniui taiklus svečių žaidėjo A. Kaminsko tolimas metimas sušvelnino atsilikimą iki 1 taško (19:18).

Antrajame kėlinyje abi komandos sunkiai rinko taškus, o tuo pasinaudoję svečiai kėlinio viduryje šiek tiek padidino persvarą (22:28). Besibaigiant antrajam kėliniui SK „Vertigo“ kiek sumažino atsilikimą ir rezultatas prieš ilgąją pertrauką buvo svečių naudai (27:30).

Trečiajame kėlinyje ir toliau pirmavo svečiai kelių taškų persvarą (35:36), tačiau SK „Vertigo“ geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir tas leido prieš lemiamą ketvirtį pirmauti (41:39).

Ketvirtajame kėlinyje abi komandos demonstravo dar neregėta šiose rungtynėse puolimą, tačiau geriau sužaistos paskutinės rungtynių minutės ir taiklūs G. Vasiliausko baudų metimai padovanojo SK „Vertigo“ 7-ąją pergalę rezultatu 64:61 (19:18, 8:12, 14:9, 23:22).

SK „Vertigo“ komandos žaidėjas M.Čižas:

Komandos pergalę lėmė pagerinta gynyba antroje rungtynių pusėje, pataikėme gale kelis svarbius metimus kurie ir lėmė komandos pergalę.

Rezultatyviausi žaidėjai:

,,SK „Vertigo““ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Uno' (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 19:49 val.)SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:15 val.)„UNO“ palaužė penkiese žaidusius „Agentus“ (70:51) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:17 val.)SK „Vertigo“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „UNO“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Sporto Manija“ iškovojo pergalę prieš „Agentus“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:35 val.)Įtemptoje rungtynių pabaigoje „Agentus“ atsirevanšavo prieš „Šilainius“ ir išlygino seriją (70:67) (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 19:32 val.)Užtikrintai paskutinį rungtynių kėlinį sužaidę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (73:56) (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)SK „Vertigo“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU & Statybų vizija“ krepšininkus (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:42 val.)„DNC“ 30+ lygos ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Agentus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 19:22 val.)„Šilainiai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Agentus“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 19:12 val.)