SK „Vertigo“ vs Šilainiai (66:76)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkę „Šilainiai“ įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus

2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 18:27 val., peržiūros: 670

Sekmadienį, sausio 7 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp turnytinės lentelės kaimynų – vietos SK „Vertigo“ (3-5) bei svečių „Šilainių“ (4-5) krepšininkų.

Rungtynių pradžioje J. Ališausko ir N. Urbanavičiaus tandemas iškart leido „Šilainiams“ įgyti dviženklią persvarą ir kėlinuko viduryje pirmauti 7:19. Dviženklį pranašumą svečiai išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, kurį laimėjo rezultatu 15:25.

Antrajame kėlinuke N.Urbanavičius smeigė tris tritaškius paeiliui ir „Šilainiai“ dar labiau nutolo – 20:35. Šis krepšininkas ir toliau tempė svečius į priekį ir daugiausia jo taiklių metimų dėka „Šilainiai“ dar labiau padidino savo pranašumą – 29:47.

Trečiajame kėlinuke po J. Ališausko taiklaus metimo su varžovo pražanga „Šilainiai“ ir toliau priekyje buvo aštuoniolikos taškų persvara 37:55. Visgi, tada tritaškį pataikęs M.Čižas šiek tiek pabudino komandą ir SK „Vertigo“ priartėjo – 45:57.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkus į priekį patraukė A. Dervinsko trys tolimo šūviai, ko pasekoje SK „Vertigo“ priartėjo iki 66:70. Bet tas pats A.Dervinskas labai greitai užsidirbo savo penktąją pražangą ir atsisėdo ant atsarginių suolelio, o šiandien vos penkiese žaidę šeimininkai liko aikštelėje keturi. Tuo pasinaudoję „Šilainiai“ padidino savo pranašumą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 66:76 (15:25, 14:22, 16:10, 21:19).

Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė SK „Vertigo“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:09 val.)Užtikrintai paskutinį rungtynių kėlinį sužaidę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (73:56) (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Šernai“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:21 val.)Permainingose rungtynėse ‒ SK „Vertigo“ pergalė (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ krepšininkus (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Šilainių“ penketas nurungė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)Tik po atkaklios kovos „Šernai“ įveikė „Šilainius“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:48 val.)Įtemptoje rungtynių pabaigoje „Agentus“ atsirevanšavo prieš „Šilainius“ ir išlygino seriją (70:67) (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 19:32 val.)„Šilainių“ penketukas įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Šilainiai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:50 val.)