SK „Vertigo“ vs Makroflex ‒ KTU Plienas (63:65)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 23 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ ir žengė į finalą

2017 balandžio 23 d., Sekmadienis, 23:14 val., peržiūros: 1387

Sekmadienį, balandžio 23 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ lygos pusfinalio rungtynės tarp vietos SK „Vertigo“ bei svečių „Makroflex ‒ KTU Plienas“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susirėmimas pusfinalyje, o pirmajame mače užtikrintą pergalę šventė šiandieniniai svečiai. Šios rungtynės nepasižymėjo dideliu rezultatyvumu ir didžiąją rungtynių dalį savo sąlygas diktavo svečiai. Visgi, lemiamo ketvirčio metu, aikštelės šeimininkai perimė vadėles į savas rankas, bet daugiau rezervo turėjusi „Makroflex ‒ KTU Plienas“ lemiamu metu sužaidė puikiai bei iškovojo kelialapį į finalą.

Rungtynes dviem taikliais dvitaškiais pradėjo svečių ekipa, tačiau tuomet penkis taškus be atsako pelnė aikštelės šeimininkai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Dvitaškiu atsakė „Makroflex ‒ KTU Plienas“, bet tuomet SK „Vertigo“ pelnė dar šešis taškus paeiliui bei įgijo penkių taškų pranašumą. Visgi, ties tuo jie ir sustojo, o kėlinuką 10:2 atkarpa užbaigė svečių ekipa ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo trijų taškų atotrūkį – 13:16. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo žaidimu taškas į tašką. Aikštelės šeimininkai išlygino rezultatą, o tuomet prasidėjo komandų apsikeitimas sėkmingais išpuoliais. Visgi, kėlinukui įpusėjus, „Makroflex ‒ KTU Plienas“ pavyko įgyti šešių taškų pranašumą. SK „Vertigo“ dar bandė pavyti savo varžovus, tačiau į kiekvieną jų sėkmingą bandymą, varžovai atsakydavo tuo pačiu. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:35.

Trečiąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai ir sumažino savo atsilikimą iki minimumo. Tačiau tuomet jie krito į šiokią tokią duobelę, o tuo pasinaudojo svečių ekipa ir įgijo jau devynių taškų pranašumą. Pamatę, kad šansas pakovoti dėl patekimo į finalą po truputį nuplaukia, SK „Vertigo“ ekipa susiimė ir ketvirtį užbaigė puikiu 10:2 spurtu, kuris leido jiems sumažinti atsilikimą iki minimumo prieš pat lemiamą ketvirtį. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 46:47. Lemiamo ketvirčio pradžioje kiek geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie po ilgesnio laiko tarpo persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, o likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, trijų taškų pranašumą turėjo SK „Vertigo“ ekipa. Tačiau tuomet du baudos metimus pataikė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ ekipa, o likus žaisti kiek mažiau nei minutei, sudėtingą dvitaškį pataikė N.Dirsė ir leido svečių ekipai įgyti minimalų pranašumą. Tai buvo kertinis metimas šiose rungtynėse, nes po šio metimo aikštelės šeimininkams nebepavyko pakovoti dėl pergalės ir visi jų metimai skriejo pro šalį, o „Makroflex ‒ KTU Plienas“ su šia pergale užsitikrino vietą finale. Galutinis rungtynių rezultatas 63:65.

L.Narmontas („Makroflex ‒ KTU Plienas“):
„Sunku pasakyti dėl ko tiek vargom. Trečiajame kėlinyje turėjom devynių taškų pranašumą, bet nustojom gintis, kelis kartus neužpuolėm iš po greitų atakų. Rezultatas vėl išsilygino ir vėl pradėjom žaisti taškas į tašką. Svarbu laimėjom, svarbu pergalė. Berods ketvirtus metus iš eilės finale, tad rodom stabilumą. Žiūrėsim kaip seksis finale“.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė „Šernus“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ įrodė savo pranašumą prieš SK „Vertigo“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 19:20 val.)Labai nerezultatyviose rungtynėse „Makroflex ‒ KTU Plienas“ įveikė SK „Vertigo“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo įveikė SK „Vertigo“ komandą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:20 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ iššvaistė pranašumą, bet įveikė „Agentus“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:32 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Šernai“ užtikrintai įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 16:51 val.)SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)