Kauno savivaldybė & Policija vs Šernai (66:78)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 15 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Visas rungtynes pirmavę „Šernai“ pasiekė pergalę prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“

2017 sausio 15 d., Sekmadienis, 22:17 val., peržiūros: 1501

Sekmadienį, sausio 15 dieną, Centro sporto mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Kauno savivaldybės & Policijos“ ir svečių „Šernų“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios atitrūkę svečiai, nepaisant banguoto žaidimo, išsaugojo iniciatyvą bei pasiekė pergalę rezultatu 66:78 (11:25, 21:17, 14:15, 20:21).

Jau pačioje susitikimo pradžioje spurtavę „Šernai“ įgijo kelių taškų pranašumą. Čia pat iš toli pasižymėjęs M. Kvedaras bandė užkurti aikštės šeimininkų puolimą, tačiau ir toliau vieną po kito taškus rinkę svečiai kėlinuką užbaigė turėdami keturiolikos taškų persvarą. Antrojo ketvirčio pradžioje kiek geriau startavusi „Kauno savivaldybė & Policija“ sumažino deficitą iki vienženklio, tačiau čia pat du tritaškius smeigęs P.Atkočiūnas ir vėl padidino skirtumą tarp komandų iki dviženklio. Vis tik, aikštės šeimininkų toliašaudė artilerija taip pat netylėjo ir pataikiusi keturis tritaškius vėl sumažino deficitą iki aštuonių taškų, bet kėlinuko pabaigoje dar spėję pasižymėti „Šernai“ susigrąžino dešimties taškų atotrūkį. 32:42.

Po ilgosios pertraukos „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkai užklupo varžovus nepasiruošusius ir surengę spurtą 11:2 sumažino atsilikimą iki minimumo. Kurį laiką žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau trečiojo ketvirčio pabaigoje komandą į priekį timptelėjo E. Plenta, kurio taškų dėka skirtumas tarp komandų ir vėl šoktelėjo iki dviženklio. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje svečiams pavyko dar labiau atitrūkti, tačiau rankų taip lengvai nuleisti nesiruošę aikštės šeimininkai čia pat braukė deficitą perpus – iki septynių taškų. Nepaisant to, šaltus nervus pademonstravę „Šernai“ užtikrintai užbaigė rungtynes susigrąžindami dvylikos taškų pranašumą. 66:78.

„Kauno savivaldybė & Policija“: Tomas Grigalevičius – 12 tšk., Mindaugas Kvedaras – 11 tšk., Renatas Dabašinskas – 9 tšk.

„Šernai“: Paulius Atkočiūnas – 20 tšk., Egidijus Plenta – 19 tšk. (16 atk. kam.), Skirmantas Staniulis – 19 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Paulius Juchnevičius – 15 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:11 val.)Dramatiškame trileryje „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno savivaldybės & Policijos“ penketuku (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:17 val.)G. Klimavičiaus metimas paskutinę rungtynių sekundę padovanojo „Kauno savivaldybei & Policijai“ pirmąją pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:09 val.)Fantastiškame „trileryje“ lemiamu metu fortūna atsisuko į Kauno Savivaldybė&Policija pusę (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:57 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Šernai“ įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ krepšininkus (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:48 val.) SK „Vertigo“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale prieš „Šernus“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 19:48 val.)Nė taško per lemiamą ketvirtį nepraleidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ išsaugojo sezoną (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)Tik trečiojo kėlinio pabaigoje aikštelėje pasirodęs G. Klimavičius ištraukė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą į pergalę (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 22:13 val.)