LSMU VА & Statybų vizija vs Uno (45:89)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Uno“ nesunkiai sutriuškino savo varžovus

2016 spalio 24 d., Pirmadienis, 23:01 val., peržiūros: 876

Spalio 24 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „LSMU VА & Statybų vizija“ (šeimininkai) ir „Uno“ (svečiai). Runtynėse intriga išnyko jau pirmojo kėlinuko pradžioje. Šį vakarą „Uno“ komanda buvo visa galva aukštesni ir gerokai stipresni už savo varžovus, o skirtumas tarp komandų augo taip sparčiai, kad „Uno“ ne vieną kartą pirmavo daugiau nei dvigubai. Rungtynės be intrigos baigėsi daugiau nei užtikrinta „Uno“ pergale, rezultatu 45:89.

Nors pirmosios minutės vyko gana lygiai, bet netrukus „LSMU VА & Statybų vizija“ ekipos puolimas visiškai sustojo, o vis labiau įsibėgėję varžovai žaibiškai nutolo. „Uno“ komanda tikrai labai gerai pataikė pirmojo kėlinuko metu, žaidėjai sumetė kone viską ką galėjo ir tai leido greitai pasiekti labai solidų, beveik 20 taškų pranašumą. Tačiau čia „LSMU VА & Statybų vizija“ komandos bėdos nesibaigė, dabar varžovai sumaniai išnaudojo savo galingus centrus K. Tarvainį ir M. Gailiūną, o jų dominavimas baudos aikštelėje atrišo rankas ir kitiems ekipos nariams. Prasidedant ilgajai pertraukai „Uno“ pirmavo daugiau nei dvigubai, rezultatu 20:46.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas ir toliau augo, abi komados jau tarsi ir suprato, kad likęs laikas tebus formalumas, bet žaidėjai aikštelėje kovėsi ne vien dėl rezultato. Abi ekipos išnaudojo savo ilgus suolelius, tačiau, kad ir kaip keitė sudėtį „LSMU VА & Statybų vizija“ komanda, bet atrasti žaidėjų, kurie galėtų bent kiek atgaivinti komandos žaidimą buvo labai sunku. „Uno“ rungtynių pabaigoje jau mėgavosi žaidimu, krepšininkai ne visuomet stengėsi pelnyti taškus patys, bet ir dosniai dalinosi kamuoliu su komandos draugais. Kaip ir buvo galima tikėtis „Uno“ rungtynes baigė turėdami triuškinamą pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 45:89.

Donatas Maciulevičius („Uno“):

„nežinau gal varžovai buvo ne pilnos sudėties, o gal mes po „Mero taurės“ esam labai geros sportinės formos, bet rungtynes laimim labai lengvai, gal net per lengvai nei turėtume“.

LSMU VА & Statybų vizija: Audrius Navickas – 11 tšk., Gražvydas Davidavičius – 8 tšk., Tomas Kavaliauskas – 7 tšk.

Uno: Modestas Gailiūnas – 18 tšk. (11 atk. kam.), Rimvydas Miliauskas – 18 tšk., Donatas Maciulevičius – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Andrius Olberkis – 11 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Rolandas Tamošiūnas – 11 tšk. (11 atk. kam.)

„Uno“ po atkaklios dvikovos įveikė „Agentus“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 06:23 val.)„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 16:50 val.)„Agentus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU VА & Statybų vizija“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 18:53 val.)„Agentus“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 14:37 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Uno“ po atkaklios kovos paliko „Acme ‒ Jabra“ be pergalių (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:52 val.)Fantastiškame „trileryje“ lemiamu metu fortūna atsisuko į Kauno Savivaldybė&Policija pusę (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:57 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)LSMU VA&Statybų vizija rungtynių pabaigoje susidorojo su Baltic Transline vyrais (2017 vasario 17 d., penktadienis, 19:31 val.)