DNC vs Šilainiai (88:81)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 19 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC“ tiesiausiu keliu žengė į 30+ lygos finalą

2017 balandžio 19 d., Trečiadienis, 22:53 val., peržiūros: 1208

Trečiadienį, balandžio 19 dieną, A. Sabonio sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių antrosios pusfinalio rungtynės, tarp šeimininkų „DNC“ ir svečių „Šilainiai“ ekipų. Serijoje iki dviejų pergalių 1:0 priekyje buvo „DNC“.

Įpusėjus pirmajam kėlinukui po V. Kapočiaus tritaškio „Šilainiai“ pirmavo 9:13. Šiame kėlinuke komandos labai dažnai stojo prie baudų metimo linijos ir antroje kėlinuko pusėje, daugiausia taiklių baudos metimų dėka, svečiai buvo priekyje 16:21.

Antrajame kėlinuke T.Vasiliauskas tritaškiu metimu padidino „Šilainių“ pranašumą iki devynių taškų 19:28. Visgi, kėlinuko viduryje D.Bakanas taip pat pataikė tolimą metimą, po kurio „DNC“ ekipa spurtavo 14:5 ir po šio krepšininko metimo iš po krepšio paskutinę kėlinuko sekundę „DNC“ jau buvo priekyje 40:38.

Trečiajame kėlinuke trys D. Bakano tritaškiai leido „DNC“ ekipai spurtuoti ir nutolti 51:40. Kėlinuko antroje pusėje šeši paeiliui I. Grigaravičiaus taškai dar labiau nutolino šeimininkus 66:49. Kėlinukas pasibaigė dviem V. Kapočiaus tritaškiais ir sumažintu „Šilainių“ deficitu iki 66:55.

Ketvirtajame kėlinuke įsismagino šeimininkų centras M.Šumlinskas, pataikęs kelis tritaškius. Po vieno iš jų rezultatas tapo 78:62. Bet kėlinuko pabaigoje V. Kapočiaus tritaškiai grąžino intrigą į rungtynes. Visgi, N.Urbanavičius paskutinėse dvejose „Šilainių“ atakose suklydo bei nepataikė dvitaškio metimo, kas leido „DNC“ ekipai švęsti pergalę bei patekimą į 30+ lygos finalą. Galutinis rungtynių rezultatas 88:81 (16:21, 24:17, 26:17, 22:26).

„Šilainiai“ tik po labai atkaklios kovos palaužė „Agentus“ ir žengė į 30+ lygos pusfinalį (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:55 val.)„DNC“ pasidabino 30+ auksu (2017 gegužės 23 d., antradienis, 07:41 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos palaužė „UNO“ komandą (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:23 val.)„DNC“ nesunkiai susitvarkė su „Agentus“ krepšininkais (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:15 val.)„DNC“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)„Šilainiai“ iškovojo „30+“ lygos bronzos medalius (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Šilainiai“ ekipa (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 16:50 val.)„Agentus“ išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo įveikė SK „Vertigo“ komandą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:20 val.)