KAUNAS vs KAUNO KVARCAS (89:58)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 23 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Kaunas" lengvai nugalėjo "Kauno kvarco" komandą

2010 sausio 23 d., Šeštadienis, 17:09 val., peržiūros: 6140
Sausio 23 dieną, 15.00 val., J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos F pogrupio varžybose namuose žaidė „Kaunas“ ir svečiai „Kauno kvarcas“. Iki šių varžybų, F grupėjo „Kauno“ komanda buvo laimėjus vienas iš trijų žaistų varžybų, o „Kauno kvarcas“ abi pralaimėjus. Į rungtynes atvyko šeši „Kauno“ žaidėjai ir tik penki „Kauno kvarco“. Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė lygiai, bet antroje pirmo kėlinio pusėje iniciatyvą perėmė „Kaunas“ ir laimėjo pirmą ketvirtį rezultatu 19:11. Antrame ketvirtyje šeimininkai toliau didino persvarą, kuri po dviejų kėlinių siekė jau 22 taškus (46:24). Trečiame ketvirtyje vėl geriau žaidė „Kaunas“, laimėdamas kėlinį rezultatu 20:12 (66:36). Ketvirtame kėlinyje komandos žaidė greitą krepšinį, daug atakavo. Kėlinys baigėsi rezultatu 23:22, o varžybas laimėjo „Kaunas“ rezultatu 89:58. „Kaunas“ iškovojo antrą pergalę, o „Kauno kvarcas“ patyrė trečią pralaimėjimą „C“ lygos F grupėje.

Pirmame kėlinyje, pirmas taškus pelnė „Kauno“ komandos žaidėjas K.Vaičekauskas (0:2). Sužaidus puse ketvirčio 8:6 laiminėjo „Kaunas“. Pirmus šešis taškus „Kauno kvarco“ komandai pelnė T.Čiuplys. Dviejų minučių atkarpą 6:0 laimėjo „Kaunas“ ir padidino persvarą iki aštuonių taškų (14:6). Prasidėjus devintai ketvirčio minutei komandas skyrė 11 taškų, bet M.Krūvelis („Kauno kvarcas“) pelnė du taškus su varžovo pražanga bei sumažino „Kauno“ persvarą iki aštuonių taškų. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 19:11.

Antrą kėlinį daug geriau už varžovus pradėjo „Kaunas“. Nors pirmą dvitaškį ketvirtyje pataikė A.Zadorožnyj („Kauno kvarcas“), bet netrukus 12:2 spurtavo šeimininkai. Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos, komandas skyrė 12 taškų (32:20). Tada V.Preidis („Kaunas“) pataikė tritaškį, netrukus V.Vaksmanas pataikė abu baudų metimus ir vėl persvara padidėjo šeimininkų naudai (37:20). Po dviejų taiklių „Kauno kvarco“ dvitaškių skirtumas sumažėjo iki 13 taškų (37:24). Paskutines dvi su puse minutės, taškus pelnė tik „Kauno“ žaidėjai. Jie laimėjo atkarpą rezultatu 9:0. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 46:24 „Kauno“ naudai.

Trečiame kėlinyje šeimininkai tęsė spurtą, pelnę dar šešis taškus be atsako (52:24). Sužaidus puse ketvirčio, rezultatas buvo 54:30. Svečiam priartėti prie varžovų leido keturi pataikyti baudų metimai ir taiklus dvitaškis. Daugiau priartėti „Kaunas“ varžovam neleido – šeimininkai spurtavo rezultatu 6:0 ir likus dviem su puse minutės pirmavo 30 taškų persvara (60:30). Iki kėlinio pabaigos persvaros „Kauno kvarcui“ sumažinti nepavyko (66:36).

Ketvirtas kėlinys vyko lygiai. Per pirmą minutę kėlinyje komandos buvo pelniusios po dvitaškį (68:38). „Kauno“ komanda žaidė atsipalaidavusi. Sužaidus tris minutes, dvitaškį pelnė K.Vaičekauskas („Kaunas“) (70:38). Sužaidus penkias minutes, komandas skyrė 27 taškai (76:49), o dar po minutės 25 taškai. „Kauno“ komandos žaidėjai vėl sužaidė puikią atkarpą 9:0 ir padidino persvarą iki 34 taškų (87:53). Po taiklaus Ž. Leonavičiaus („Kaunas“) dvitaškio, likus šešiom sekundėm iki varžybų pabaigos, M.Krūvelis („Kauno kvarcas“) varėsi kamuolį iki vidurio aikštės ir metė prieš nuaidint teisėjo švilpukui. Jo metimas buvo taiklus, sumažinęs persvarą iki 31 taško. Varžybos baigėsi rezultatu 89:58.

„Kauno“ treneris po varžybų sakė: „Lengvos varžybos. Penkiese susirinko, gal dar ne visi buvo. Iš pradžių tikėjomės, kad bus sunkiau. Mum trūko žaidėjų – vienas traumuotas, kitas serga.“
„Kauno kvarco“ treneris apie varžybas ką pasakyti neturėjo.

„Kaunas“: K.Vaičekauskas 22, Ž.Leonavičius 19 (21 atk. kam.), V.Vaksmanas 17
„Kauno kvarcas“: M.Krūvelis 24, T.Čiuplys 17

"Kaunas" nesunkiai nugalėjo "Vaišvydava" komandą (2009 lapkričio 28 d., šeštadienis, 16:47 val.)"Kaunas" nugalėjo "Kauno SRC-2" (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 21:32 val.)"Kaunas" nelengvai palaužė "BPG & Banga" komandą (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:20 val.)"Sporto fėja & IVnet.lt" nepagailėjo "Kauno Kvarco" (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 23:07 val.)"Ekodora" namuose įveikė "Kauno kvarcą" (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 23:43 val.)Nesunki "Kauno kvarco" pergalė (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:07 val.)Antroji "Kauno kvarco" pergalė (2009 lapkričio 17 d., antradienis, 22:07 val.)Sėkmingiau sužaidusi rungtynių pabaigą pergalę iškovojo "Kauno" komanda (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 22:32 val.)Taiklūs tolimi metimai atnešė "Kauno" komandai nesunkią pergalę (2009 lapkričio 14 d., šeštadienis, 17:34 val.)"Korys - 2" neturėjo didesnio vargo su "Kauno Kvarcu" (2010 sausio 27 d., trečiadienis, 22:12 val.)