EKODORA vs KAUNO KVARCAS (76:62)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 08 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Ekodora" namuose įveikė "Kauno kvarcą"

2010 vasario 08 d., Pirmadienis, 23:43 val., peržiūros: 4290
Pirmadienį, vasario 8 dieną 20.30 val. Vydūno vid. mokykloje šeimininkų komanda „Ekodora“ priėmė svečius „Kauno kvarcas“ krepšininkus. Susitikimą po inirtingos kovos, rezultatu 76-62 laimėjo šeimininkų komanda „Ekodora“

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečių ekipa pelniusi keturis taškus. Vėliau komandoms apsikeitus netaikliais metimais, šeimininkų komandai pagaliau pavyko pelnyti pirmuosius taškus baudos metimais. Tolimesnėje rungtynių eigoje šeimininkų komanda sėkmingiau rinko taškus ir po truputį didino persvarą. Nors ir sunkiai tai sekėsi daryti, bet per pirmąjį kėlinuką „sukaupė“ 10-ies tšk. defisitą ir kėlinuką laimėjo 25-15

Antrasis kėlinukas vėl prasidėjo keturiais sausais svečių taškais. Tik trečioje min. Šeimininkai gavo teisę baudos metimams. Bet abu baudos metimai skriejo pro šalį. Ir tik kitos atakos metu, kai svečiai praradę kamuolį, prasižengė „Ekodorai“ atakuojant krepšį, šeimininkams pavyko pelnyti pirmuosius kėlinuko taškus. Į tai svečiai atsakė tritaškiu metimu ir skirtumas sumažėjo iki 5-kių tšk. Tačiau perlaužti rungtynių eigos svečiams nepavyko. Pelne penkis sausus taškus vėl atstatė pusiausvyrą ir vėliau per likusį laiką skirtumą išsaugojo, bei dar padidino vienu tšk. Iki 11-kos. Po dviejų kėlinukų komandos išėjo ilsėtis esant rezultatui 41-30 “Ekodora” naudai.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo jau šeimininkų šešiais tšk. Ir skirtumas šoktelėjo iki septyniolikos (47-30) Svečiai kaip mat paprašė minutinės pertraukėlės, kuri jiems pasiteisino. Nors rungtynių rezultato pakreipti į savo pusę nepavyko, bet per likusi laiką nebeleido šeimininkams pabėgti nepavejamai. Kėlinuką „Kauno kvarcas“ pralaimėjo 13-20 шк po trijų kėlinukų jau atsilikinėjo 61-43 “Ekodoroa” naudai

Paskutiniame kėlinuke svečiai sugrąžino intrigą, pradėję jį šešiais sausais tšk. Ir sušvelnino atsilikimą iki 12-kos tšk. Tačiau tai truko neįlgai. „Ekodora“ komanda atsakė keturiais tšk. ir vėl galėjo jaustis ramiau, bent kažkurį laiko tarpą. Netrukus svečiai vėl pelnė paeiliui keturis tšk. ir nesiruošė pasiduoti. Šeimininkai nors ir pelnė du tšk. bet svečiai vėl atsakė keturiais „sausais“ tšk. ir beliko 10-ies tšk. skirtumas šeimininkų naudai. Deja tuo momentu svečiai „išleido paskutinį garą“ Pradėjo skubėti, netaikliai mėtyti, prasižengus lyderiui L. Stanislovaičiui jau nebepasipriešino. Skirtumas vėl šoktelėjo iki septyniolikos tšk. ir tik paskutinėm sekundėm pataikytas K. Žilinsko tritaškis metimas dar sumažino skirtumą iki 14-kos tšk. Susitikimą rezultatu 76-62 laimėjo šeimininkai „Ekodora“ krepšininkai.

Nugalėtojų treneris D.Vaškūnas teigė:“Komanda stiprėja ir tobulėja. Šiandien pažaisti galėjo visi, o ir skirtumas mums nebuvo svarbus“.

"Ekodora" sutrypė savo varžovus (2010 kovo 15 d., pirmadienis, 22:51 val.)"Ekodora" pasiekė nelengvą pergalę (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 20:13 val.)„Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kauno Kvarcas“ ekipą (2009 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)"Kaunas" lengvai nugalėjo "Kauno kvarco" komandą (2010 sausio 23 d., šeštadienis, 17:09 val.)"Korys - 2" nervingose rungtynėse įveikė "Ekodorą" (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 22:16 val.)"Ekodora" neturėjo vargo su "Libora" (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 19:38 val.)"Sporto fėja & IVnet.lt" nepagailėjo "Kauno Kvarco" (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 23:07 val.)"Ekodora" po nervingos ir atkaklios kovos palaužė "Kaunas" komandą (2010 sausio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)"Ekodora" namuose iškovojo pergalę prieš "Prienų vėją" (2009 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:21 val.)"Ekodora" po įnirtingos kovos palaužė "Korys - 2" (2009 spalio 27 d., antradienis, 00:24 val.)