Kauno "Santaros" gimnazija vs Kauno KTU gimnazija (47:56)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 kovo 31 d., Antradienis, 14:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Kauno KTU gimnazija vos nepaleido pergalės

2009 kovo 31 d., Antradienis, 16:39 val., peržiūros: 4763

Šiandien (03.31) Santaros gimnazijos sporto salėje susitiko Kauno "Santaros" gimnazija (šeimininkai) ir Kauno KTU gimnazija (svečiai). Pirmojoje rungtynių dalyje šiek tiek geriau sekėsi svečiams, kurie sugebėjo visą laiką pirmauti. Antrojoje rungtynių pusėje Kauno KTU gimnazijai ir toliau puikiai sekėsi didinti skirtumą, bet ketvirtajame kėlinyje šeimininkai sustiprino ginybą ir po paskutiniojo kėlinio rezultatą sumažino iki 9 taškų, o Kauno KTU gimnazija laimėjo dvikovą rezultatu (47:56).

Rungtynės prasidėjo R.Simanavičiaus dviem tritaškiais kuriais jis išvedė savo komandą į priekį 4 taškais, tačiau į tai galingai ataskė Kauno KTU gimnazija surengusi spurtą (8:0). Kėlinio pabaigoje Kauno "Santaros" gimnazija išlygino rezultatą (12:12), bet paskutiniosiomis sekundėmis svečiai pataikė tolimą metimą ir laimėjo pirmąji kėlinį 3 taškais (12:15).

Antrasis kėtvirtis taip pat buvo labai nerezultatyvus. Kėlinio pradžioje nieko nelaukdami Kauno "Santaros" gimnazijos krepšininkai ėmėsi iniciatyvos ir išlygino rezultatą, bet po šios atakos šeimininkų puolimas trumpam sustojo, kadangi varžovai laimėjo atkarpą (5:0). Paskutinįjį metimą pataikęs šeimininkų krepšininkas, sušvelnino rezultatą iki 6 taškų, po kurio ir baigėsi pirmoji rungtnių pusė (17:23).

Trečiosios rungtynių dalies pradžioje komandos žaidė pakankamai lygiai, bet po kelių minučių svečiai surengė efektingą spurtą, kuris jiems leido pabėgti nuo savo varžovų net 16 taškų persvara, o pabaigoje abi komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais ir baudos metimais kurie nepakeitė rezultato (27:43).

Paskutiniajame rungtynių ketvirtyje Kauno "Santaros" gimnazijos žaidėjai kiek atsigavo ir po truputi pradėjo vytis Kauno KTU gimnazijos krepšininkus, kurių puolimo mašina pradėjo po truputi stoti. Kadangi pavyko išbalansuoti puolimą, tuo pačiu ir pradėjo ardyti varžovų gynybą, o kėlinio pabaigoje Kauno KTU gimnazijai lipo ant kulnų, tačiau kai šeimininkai jau buvo užsivedę, bet dėja baigėsi rungtynių laikas ir pergalę šventė svečiai iš Kauno KTU gimnazijos.

Naudingiausi Kauno KTU gimnazijos gretose buvo Simonas Mockevičius įmetęs 24 taškus, atkovojęs 12 kamuolių ir išpravokavęs 12 pražangų, bei atlikęs trigubą dublį, kiek mažiau naudingesnis buvo Rokas Stonys įmetęs 10 taškų, atkovojęs 13 kamuolių ir atlikęs dvigubą dublį.

Kauno "Santaros" gimnazijoje pastebimiausi buvo Renaldas Simanavičius pelnęs 17 taškų bei atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs dvigubą dublį, taip pat pasižymėjo ir Linas Vėlavičius pridėjęs 13 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų trenerė kalbėjo, kad nelengva buvo žaisti be pagridinių žaidėjų, bet ir neslėpė nusivylimo nekaip sužaistu ketvirtuoju kėliniu, tačiau pagyrė ir savo treniruojamus krepšininkus. Pralaimėjusiųjų treneris teigė, kad šiandien ypatingai nesisekė, nepadėjo net ir namų sienos.

Kauno VDU "Rasos" gimnazija turnyrą pradėjo pergale (2009 kovo 18 d., trečiadienis, 15:51 val.)Po nerezultatyvių varžybų Kauno KTU gimnazijos trečioji pergalė (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 21:33 val.)Kauno KTU gimnazija pergalę šventė tik po pratęsimo (2009 kovo 27 d., penktadienis, 17:46 val.) Kauno VDU "Rasos" gimnazija iškovojo antrąją pergalę turnyre (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 15:58 val.)Kauno "Varpo" gimnazija po nesunkios kovos nugalėjo Kauno "Santaros" gimnazija (2009 kovo 24 d., antradienis, 18:51 val.)KTU gimnazija sutriuškino Milikonių vidurinę mokyklą (2009 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 19:21 val.)Kauno "Santaros gimnazija" po sunkios kovos palaužė traumų išretintą "VDU Rasos gimnaziją" (2009 balandžio 14 d., antradienis, 16:06 val.)Tik iš 10metrų pataikytas metimas atnešė sunkią Varpo gimnazijos pergalę (2009 balandžio 07 d., antradienis, 16:07 val.)"VDU Rasos gimnazija" patyrė skaudžią nesėkmę namuose ir nusmuko į antrąją pogrupio vietą (2009 balandžio 15 d., trečiadienis, 15:59 val.)Kupiškio "L. Stuokos - Gucevičiaus gimnazija" po sunkios kovos eliminavo "KTU gimnaziją" (2009 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 19:38 val.)