Kauno "Santaros" gimnazija vs Kauno "Varpo" gimnazija (57:60)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 07 d., Antradienis, 14:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Tik iš 10metrų pataikytas metimas atnešė sunkią Varpo gimnazijos pergalę

2009 balandžio 07 d., Antradienis, 16:07 val., peržiūros: 4573

Šiandien (04.07) 14val., Santaros gimnazijos salėje, buvo žaidžiamos Kauno "B" pogrupio varžybos, tarp "Santaros" gimnazijos ir ''Varpo'' gimnazijos. Po labai sunkių varžybų, kurių lemtį iš 10 metrų pataikytas metimas atnešė ''Varpo'' gimnazijos pergalę, rezultatu 57:60.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo rezultatyve svečių iš ''Varpo'' gimnazijos ataka. Šiame kelinuke vyko apyligė kova. Tiek viena, tiek kita komanda nebuvo įsiveržusi daugiau nei trimis taškais. To pasekoje, kėlinukas baigėsi taikiai ir labai nerezultatyviai 9:9. Antrajam ketvirtyje, iniciatyvą perėmė ''Varpo'' gimnazijos komanda, jie tik prasidėjus kėlinukui laimėjo atkarpą 6:0, po to dar ir 7:0 , ir komandas jau skyrė dviženklis skirtumas (17:28). Bet truputi geriau sužaidę pabaigą, ''Santaros" gimnazistai, sumažino savo atsilikimą septyniais taškais(23:30), tokiu rezultatu ir baigėsi antrasis kėlinukas.

Po ilgosios pertraukos, buvo labai grubus krepšinis, abi komandos padarė daug pražangų viena prieš kitą, to pasekoje buvo metama daug baudos metimų ir akiai nelabai patrauklus žaidimas. Šitame kėlinuke, iniciatyva buvo ''Varpo'' gimnazijos rankose, jiems ir pavyko sumažinti rezultatą iki 4 taškų (39:43). Paskutinysis ketvirtis prasidėjo ''Varpo'' gimnazijos spurtu 6:0 (39:49). Bet ''Santaros'' gimnazija nenuleido rankų, jie iš paskutiniųjų mažino rezultatą , kol galiausiai likus žaisti mažiau nei 10 sekundžių, surengus ataką tritaškį metimą pataikė L.Spangevičius. Tuo metu likus žaisti 3 sekundes, rezultas buvo lygus (57:57). Jau buvo patikėje ''Santaros'' gimnazijos komanda kad bus pratęsimas, bet jiems viską sugadino apytiksliai iš 10metrų pataikytas M.Valaičio metimas, kuris ir atnešė ''Varpo'' gimnazijai antrąją pergalę.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė G.Raguckas, jis įmetė i varžovų krepšį 19 taškų. Jam neblogai talkino dvigubą dublį surinkes M.Vakaitis (17 taškų ir net 15 atkovotų kamuolių).

Pralaimėjųsių gretose išsiskyrė savo rezultatyvumu L.Spangevičius, jis įmetė i varžovų krepšį 17 taškų.

Po nerezultatyvių varžybų Kauno KTU gimnazijos trečioji pergalė (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 21:33 val.)Kauno KTU gimnazija vos nepaleido pergalės (2009 kovo 31 d., antradienis, 16:39 val.) Kauno VDU "Rasos" gimnazija iškovojo sunkią pergalę (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 18:37 val.)Kauno VDU "Rasos" gimnazija turnyrą pradėjo pergale (2009 kovo 18 d., trečiadienis, 15:51 val.)Kauno KTU gimnazija pergalę šventė tik po pratęsimo (2009 kovo 27 d., penktadienis, 17:46 val.)Kauno "Varpo" gimnazija po nesunkios kovos nugalėjo Kauno "Santaros" gimnazija (2009 kovo 24 d., antradienis, 18:51 val.)Įtemptose rungtynėse pergalę iškovojo "Varpo gimnazija" (2009 balandžio 17 d., penktadienis, 17:50 val.)Kauno VDU "Rasos" gimnazija namuose įveikė Kauno "Varpo" gimnaziją (2009 balandžio 01 d., trečiadienis, 16:12 val.)Kauno "Santaros gimnazija" po sunkios kovos palaužė traumų išretintą "VDU Rasos gimnaziją" (2009 balandžio 14 d., antradienis, 16:06 val.)