BPG & BANGA vs STUDENTIJA (83:79)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ P.Eimučio jaunimo mokykla, V.Krėvės pr. 50, Kaunas LT-50406

Sunki "BPG-Banga" pergalė

2009 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 18:32 val., peržiūros: 6882

Sekmadienį, 14:15 „P.Eimučio“ vid. m-klos sporto salėje vyko „C“ lygos rungtynės, kuriose jėgas išbandė „BPG-Banga“ (šeim.) bei „Studentija“. Nors pradžioje sėkmingiau žaidė svečiai, dar pirmame kėlinuke į priekį išsiveržę šeimininkai susirinko 5 taškų pranašumą. Antrame ketvirtyje krepšinis atviresnis buvo svečiams – jie netik sugebėjo išlyginti rezultatą, bet ir persvėrė jį dviem taškais į savo pusę. Antroje rungtynių pusėje žaidimas vyko apylygiai, tačiau sėkmingiau kėlinuko galą sužaidę šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą 4 taškais savo naudai. Lemiamame kėlinyje vyko įnirtinga kova – svečių spaudime vos ne vos spragą atrasdami „BPG-Banga“ žaidėjai sunkiai, tačiau netik išlaikė pranašumą, bet ir sugebėjo atitolti nuo jų iki 13 taškų persvaros. Nors svečiai dar spėjo priartėti prie varžovų iki 3 taškų, to nepakako norint laimėti rungtynes – pergalę rezultatu 83:79 iškovojo „BPG-Banga“.

Rungtynės prasidėjo „sausa“ „Studentijos“ atkarpa 7:0, tačiau atsigavę šeimininkai netrukus jiems atsakė net 11-lika taškų. Nors vėliau jėgos apsilygino, likus žaisti mažiau nei dviems minutėms ekipas teskyrė vienas taškas, o per likusį laiką laimėta atkarpa 7:3 leido „BPG-Bangai“ atitrūkti nuo varžovų per 5 punktus ( 22:17 ).

Antrame kėlinyje ekipų žaidimas ir vėl susilygino, tad nei vienai ekipai nesiėmus didesnės iniciatyvos per pirmą kėlinio dalį skirtumas tepatiko 2 taškais (30:24). Tuo tarpu antroje kėlinio dalyje sugebėję spurtuoti „Studentijos“ žaidėjai nesunkiai laimėjo atkarpą 4:12, kurios dėka po dviejų kėlinių priekyje 2 taškais buvo salės svečiai ( 34:36 ).

Po ilgosios pertraukos vyko permainingas žaidimas, tad nei vienai ekipai nepavyko per daug atitrūkti. Pradžioje 3 taškais į priekį išsiveržė „BPG-Banga“, kiek vėliau tokia pačia persvara priekyje jau buvo „Studentija“, tačiau likus žaisti mažiau nei 2 minutėms rezultatas buvo lygus. Neišlaikius „Studentijos“ žaidėjo J.Budriūno nervams jis buvo nubaustas technine, o po to ir diskvalifikacine pražangomis, kurių „dėka“ šeimininkai gavo šansą mesti 4 baudos metimus. Išnaudoję 3/4 metimų „BPG-Banga“ dar spėjo padidinti savo pranašumą (likusi atkarpa 3:2), tad po trijų kėlinių priekyje 4 taškais buvo salės šeimininkai ( 56:52 ).

Paskutinis kėlinys sėkmingiau prasidėjo šeimininkams – išnaudodami „Studentijos“ spragas spaudime jie sugebėdavo realizuoti daugiau nei 50% gautų progų pelnyti taškus, o pridėjus dar 11 išprovokuotų pražangų, dėl kurių buvo metami net 14 baudos metimų „BPG-Banga“ per kėlinuką surinko 27 taškus. Nuo jų neatsiliko ir „Studentija“ – nors svečiams sekėsi sunkiau, jie realizavo beveik visas progas pelnyti dvitaškį ( 10/12 realizuotų metimų ), tačiau tritaškiai jiems nekrito – vos 2/10. Pačiame žaidime buvo nemažai klaidų, tačiau abi ekipos sužaidė komandiškai bei rezultatyviai, tad po lygaus kėlinio 27:27 bendras skirtumas nepakito – pergalę rezultatu 83:79 iškovojo „BPG-Banga“.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris teigė: „Pradžioje nesisekė, nepataikėm, tačiau vėliau pasiteisino zoninė gynyba, tad laimėjom. Taip pat padėjo didelis varžovų pražangų skaičius.“

“Studentija“ nuo komentarų susilaikė.

Lengva "BPG & Banga" pergalė (2009 lapkričio 14 d., šeštadienis, 19:24 val.)Netikėta "BPG & Bangos" pergalė (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:27 val.)Sunki "BC Sporto fėja-2" pergalė (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:38 val.)"BPG & Banga" įveikė "Grizlius" (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 15:52 val.)"Kaunas" nelengvai palaužė "BPG & Banga" komandą (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:20 val.)"BPG&Banga" pergalę užsitikrino tik antroje rungtynių pusėje (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 16:32 val.)"Studentija" iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2010 vasario 09 d., antradienis, 21:08 val.)"Ice" turnyrinėje lentelėje kopia virš "BPG-Banga" ekipos (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 18:10 val.)"Baltvesa" pasiekė nelengvą pergalę (2009 spalio 31 d., šeštadienis, 17:20 val.)"United" turėjo gerokai pavargti dėl pergalės (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 15:36 val.)