BPG & BANGA vs ICE (68:83)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 31 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ P.Eimučio jaunimo mokykla, V.Krėvės pr. 50, Kaunas LT-50406

"Ice" turnyrinėje lentelėje kopia virš "BPG-Banga" ekipos

2010 sausio 31 d., Sekmadienis, 18:10 val., peržiūros: 5377
Sekmadienį, 14:15 „P.Eimučio“ vid. m-klos sporto salėje vyko „C“ lygos rungtynės, kuriose jėgas išbandė „BPG-Banga“ (šeim.) bei „Ice“. Rungtynių pradžioje vyko atkakli kova, tad po pirmo kėlinuko ekipas teskyrė 3 taškai. Antrame ketvirtyje svečiai pradėjo vytis varžovus, ir antros kėlinio pusės viduryje persvėrė jį savo naudai, o iki kėlinio galo dar susikrovė 8 taškų pranašumą. Antroje rungtynių pusėje abi ekipos žaidė taškas į tašką, tad po lygaus trečio kėlinio skirtumas nepakito. Viskas sprendėsi ketvirtame kėlinyje, kurio pradžioje „ICE“ ekipa pabėgo nuo varžovų per 20 taškų, ir išlaikiusi pranašumą iškovojo pergalę rezultatu 68:83.

Pirmus taškus pelnę „Ice“ žaidėjai džiaugėsi neilgai – netrukus „Bangos“ žaidėjai jiems įsūdė tris. Vis tik tolesniame žaidime svečiai pelnė 4 taškus be atsako ir įgijo šiokį tokį pranašumą, kuriam panaikinti šeimininkams prireikė pusės kėlinio. Antroje kėlinio dalyje „Banga“ sugebėjo atitrūkti nuo varžovų per 5 taškus, tačiau svečiai netrukus po to atsakė 5-iais sausais taškais, ir rezultatą išlygino. Tik paskutiniu tolimu metimu išsiveržę į priekį „Bangos“ žaidėjai laimėjo pirmą kėlinuką rezultatu 21:18.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dar 3 šeimininkų taškais, tačiau iškart po to svečiai skirtumą apkarpė iki 2 taškų. „Bangos“ žaidėjai dar stengėsi išlaikyti turėtą persvarą, tačiau rezultatyvesniu žaidimu pasižymėję svečiai per kelias minutes jį išlygino, ir susikrovė 5 taškų pranašumą. Šeimininkams ir toliau deramai neatsakius į tokį varžovų žingsni skirtumas netrukus išaugo iki 8 taškų, tad po dviejų kėlinių priekyje 8 taškais buvo „Ice“ 34:42.

Antrą rungtynių pusę spurtu 5:0 pradėję šeimininkai šiek tiek priartėjo prie varžovų, tačiau likęs trijų taškų pranašumas „Ice“ ekipai buvo šventas reikalas – jie saugojo jį iki pat kėlinio galo, o likus žaisti dviems minutėms atsiradus antram kvėpavimui svečiai laimėjo atkarpą 8:3 ir susigražino turėtą 8 taškų pranašumą 53:61.

Paskutinį kėlinį šeimininkai pradėjo dviem taškais, tačiau tuomet po jų kojom atsivėrė gili duobė – pralaimėta atkarpa 13:0 lėmė, jog skirtumas išaugo iki 19 taškų. Likęs kėlinio laikas buvo praktiškai formalumas, tad tik šiek tiek sušvelninę rezultatą „Banga“ žaidėjai turėjo pripažinti „Ice“ pranašumą rezultatu 68:83.

Naudingiausias rungtynėse buvo E.Daunora. Žaidėjo saskaitoje 19 taškų, 8 išprovokuotos pražangos bei 26 naudingumo balai.

"Kaunas" nelengvai palaužė "BPG & Banga" komandą (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:20 val.)"Ice" antroje rungtynių pusėje palaužė varžovus (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 22:31 val.)"Ice" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2009 lapkričio 18 d., trečiadienis, 19:25 val.)Netikėta "BPG & Bangos" pergalė (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:27 val.)Sunki "BPG-Banga" pergalė (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:32 val.)Kauno "SRC-2" po pratęsimo palaužė "BPG & Banga" ekipą (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 16:11 val.)"Kauno SRC-2" eliminavo "BPG & Banga" ekipą, "C" lygos aštuntfinalyje (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 23:02 val.)Lengva "BPG & Banga" pergalė (2009 lapkričio 14 d., šeštadienis, 19:24 val.)"Ice" iveikė "Krepšinis.net" ekipą (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 00:02 val.)"ICE" pergalę šventė tik po atkaklios kovos (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:56 val.)