Mazda 323F klubas vs Peugeot klubas Kaunas (41:23)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 kovo 29 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

Itin nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "Mazda 323F klubas"

2008 kovo 30 d., Sekmadienis, 04:28 val., peržiūros: 5308
Šiandien, kovo 29 dieną, "VDU sporto centre" aikštės šeimininkai "Mazda 323F klubas" išmėgino jėgas su "Peugeot klubas Kaunas". Visas rungtynes komandoms kilo didelių problemų puolime, bet nuo pat pradžių į priekį įsiveržę šeimininkai, nors ir įmesdami vos 41 tašką, sugebėjo išlaikyti pranašumą ir šventė pergalę stulbinamai mažu rezultatu – 41:23. Tai buvo trečioji "Mazda 323F" klubo pergalė ir jie tebeturi šešias nesėkmes. Jų šiandienos oponentų padėtis dar kėblesnė – viena vienintėlė pergalė ir septyni pralaimėjimai.

Nuo pat pirmojo kėlinio pradžios geriau atrodė "Mazda 323F klubas", nors ir jų žaidime buvo gana nemažai broko, atakavo kur kas tiksliau, nei jų priešininkai, kurie per visą kėlinį surinko vos 5 taškus ir leido šeimininkams laimėti pirmąjį kėlinį rezultatu 16:5.

Antrąjį kėlinį galima apibūdinti vienu žodžiu – chaosas: daugybė netaiklių metimų ir klaidų neleido komandoms demonstruoti gražaus krepšinio ir po dviejų kėlinių rezultatas ne daug pakito – 21:9.

Nerezultatyvus žaidimas tęsėsi ir trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje, tiesa, visuose kėliniuose sėkmingiau rungtyniavo šeimininkai, įmesdami bent jau vienu tašku daugiau, nei "Peugeot klubas Kaunas". Rungtynės baigėsi rankiniui būdingu rezultatu – 41:23.

Nugalėtojų komandoje galima būtų išskirti E. Šuškevičių, kuris pelnė 13 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, 8 taškus pridėjo D.Krickas.

Svečių komandoje labiausiai pasižymėjo T.Daranda, įmetęs 11 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius. Kiti jo komandos draugai ypatingai nepasižymėjo.

Rungtynių metu gana daug klausimų arbitrams turėję svečiai, po nemažai diskusijų išsiaiškino jiems neaiškius epizodus su teisėjais ir skyrė jiems 10 balų. Nugalėtojai vertino kur kas kukliau – 6 balai.
Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Lietuvos BMW Klubas Kaunas" (2008 kovo 31 d., pirmadienis, 22:52 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" iškovojo lengvą pergalę prieš "Mazda 323F klubą" (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 18:41 val.)Nerezultatyviose varžybose "Autobanginių" pergalė (2008 balandžio 26 d., šeštadienis, 21:00 val.)Po dramatiškos kovos pergalę šventė "Ford Scorpio klubas" (2008 sausio 29 d., antradienis, 22:42 val.)Sudėtinga "Mazda 323F klubas" pergalė (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 22:41 val.)"Mitsubishi klubas" įveikė "Mazda 323F klubą" (2008 kovo 22 d., šeštadienis, 18:13 val.) "Lietuvos BMW klubas Kaunas" nesunkiai įveikė "Mazdos 323F klubą" (2008 sausio 26 d., šeštadienis, 18:41 val.)Šaltas ketvirtojo kėlinio dušas (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 15:11 val.)Pirmoji "Peugeot klubas Kaunas" pergalė! (2008 kovo 17 d., pirmadienis, 22:29 val.)"Mazda 323F klubas" namuose nusileido "Lietuvos Ford Scorpio Klubui" (2008 kovo 15 d., šeštadienis, 18:51 val.)