Mitsubishi klubas vs Mazda 323F klubas (75:56)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 vasario 10 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

Šaltas ketvirtojo kėlinio dušas

2008 vasario 10 d., Sekmadienis, 15:11 val., peržiūros: 9846
Vasario 10 dieną, Šilainių vidurinėje mokykloje "Mitsubishi klubas" surėmė ginklus su "Mazda 323F klubu". Tris kėlinius priekyje buvo "Mitsubishi klubas", tačiau priešininkai nuolat lipo ant kulnų. Tik ketvirtajame kėlinyje šeimininkai, "Mitsubishi klubas", visiškai perėmė rungtynių iniciatyvą į savo rankas ir laimėjo rungtynes rezultatu 75:56. Tai buvo antrosios "Mitsubishi klubo" rungtynės "Lietuvos autoklubų lygoje" ir antroji pergalė. "Mazda 323F per tris sužaistus susitikimus pergale nesidžiaugė.

Rungtynes spurtu 8:0 pradėjo šeimininkai, vis gi vėliau žaidimas išsilygino ir svečiams pavyko sumažinti pranašumą ir neleisti varžovams nutolti. Pirmasis susitikimo kėlinys baigėsi rezultatu 17:13.

Antrajame ketvirtyje "Mitsubishi klubas" stengėsi nutolti, tačiau varžovai to neleido padaryti. Vis dėlto, šeimininkams pavyko padidinti pranašumą dar 2 taškais ir pusę rungtynių jie laimėjo rezultatu 35:29.

Trečiajame kėlinyje žaidimo skonį pajutę svečiai bandė pakeisti rungtynių eigą, tačiau į "Mazda 323F klubo" išpuoliai puolime nelikdavo be atsako. Po trijų kėlinių šeimininkams liko 3 taškų persvara – 49:46.

Ketvirtajame kėlinyje agresyviai žaidęs "Mitsubishi klubas" privertė varžovus rinktis pražangas ( per ketvirtą kėlinį "Mazda 323F klubas prasižengė net 15 kartų ). Dažniausiai atakuodami nuo baudų metimo linijos, šiame kėlinyje, "Mitsubishi klubas" pataikė jų tiek, kad užtektų laimėti rungtynes rezultatu 75:56.

Rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje buvo M.Matukaitis, pelnęs 25 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius. Daugiau už jį kamuolių atkovojo tik D.Paškauskas – 17. Po 14 taškų prie pergalės prisidėjo L.Putrimas ir V.Kvedaras.

Svečių komandoje išsiskyrė po 11 taškų pelnę V.Endrikas ir T.Perminas. Po 10 surinko M.Kerbelis ir D.Krickas.

Teisėjų darbą komandos įvertino nevienodai: svečiai skyrė 8 balus, o šių rungtynių nugalėtojai arbitrų darbą įvertino 5.
Nerezultatyviose varžybose "Autobanginių" pergalė (2008 balandžio 26 d., šeštadienis, 21:00 val.)Itin nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "Mazda 323F klubas" (2008 kovo 30 d., sekmadienis, 04:28 val.)Svarbi "Lietuvos Ford Scorpio Klubas" pergalė (2008 balandžio 13 d., sekmadienis, 15:10 val.)Po dramatiškos kovos pergalę šventė "Ford Scorpio klubas" (2008 sausio 29 d., antradienis, 22:42 val.)"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" žengė tvirtą žingsnį finalo link (2008 gegužės 06 d., antradienis, 23:33 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" iškovojo lengvą pergalę prieš "Mazda 323F klubą" (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 18:41 val.)"Mazda 323F klubas" namuose nusileido "Lietuvos Ford Scorpio Klubui" (2008 kovo 15 d., šeštadienis, 18:51 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" iškovojo gražią pergalę prieš "Mitsubishi klubą" (2008 vasario 24 d., sekmadienis, 15:28 val.)Nelengva "Lietuvos Ford Scorpio Klubo" pergalė (2008 gegužės 18 d., sekmadienis, 16:20 val.)"Mitsubishi klubas" antrą kartą įveikė "Civicclub" ir pateko į pusfinalį (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 15:13 val.)