Kautech vs ARKO (109:86)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 spalio 13 d., Sekmadienis, 19:20 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech“ puolimo banga pasiuntė „ARKO“ į Mažąją taurę

2024 spalio 13 d., Sekmadienis, 20:33 val., peržiūros: 27

Spalio 13 d., Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ taurės 2024 Didžiosios taurės ketvirtfinalio varžybos, kuriose susitiko „Kautech“ ir „ARKO“ ekipos.

Rungtynių pradžioje „Kautech“ iškart pabėgo dviženkliu pranašumu ir po antro N. Genio tritaškio tolo iki 13:3. Iš viso per pirmą kėlinį šeimininkai sumetė 7 tritaškius iš 8, kas leido pasibaigus pirmajam kėliniui pirmauti 33:12.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais tolimais „ARKO“ ekipos tritaškiais po kurių svečiai artėjo iki 40:29. Bet į tai A.Gedminas atsakė trimis tolimais metimais ir „Kautech“ vėl šovė į priekį. Įpusėjus susitikimui 62:37.

Trečiajame kėlinuke L. Balčiūno ir K. Pilkio metimai leido svečiams kiek priartėti – 74:55. Visgi, „Kautech“ puolimas atsigavo, o trečiasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 85:62.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Kautech“ ekipos spurtu 8:0, kuriuo šeimininkai ir uždarė rungtynes. Vėliau dar sekė įspūdingas A. Babelio dėjimas, o rungtynės baigėsi rezultatu 109:86 (33:12, 29:25, 23:25, 24:24).

15 taškų

„Kautech“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Rhino“ (2024 spalio 02 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Kautech“ įsirašė dar vieną pergalę (2024 spalio 06 d., sekmadienis, 20:46 val.)„Kautech“ užtikrintai įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 20:18 val.)Po atkaklios kovos BC „Pilėnai“ įveikė „ARKO“ ekipą (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Laikinosios sostinės“ taurėje A grupėje antrąją vietą užėmė „Arko“. (2024 spalio 06 d., sekmadienis, 22:18 val.)„Arko“ įsirašė lengvą pergalę prieš „Rio“. (2024 spalio 09 d., trečiadienis, 21:33 val.)