Kautech vs BC „Rhino“ (122:77)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 02 d., Trečiadienis, 20:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Rhino“

2024 spalio 02 d., Trečiadienis, 21:39 val., peržiūros: 81

Kauno technologijų mokymo centre įvyko "Laikinosios sostinės" taurės 2024 rungtynės, kuriose susitiko "Kautech" ir BC "Rhino".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo BC "Rhino", kurie pirmieji įsiveržė priekį, tačiau aikštelės šeimininkai surengė spurtą ir svečiai buvo priversti stabdyti varžovus minutės pertraukėle. Per likusį laiką "Kautech" ekipa toliau nestabdė apsukų ir komandas skyrė dviženklis pranašumas ( 27:16). Antrame kėlinyje "Kautech" toliau dominavo puolime ir susikrovė rekordinį pranašumą – 58:37

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. "Kautech" užtikrintai žingsniavo link pergalės ir BC "Rhino" turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Galutinis rezultatas – 122:77 (27:16, 31:21, 33:17, 31:23)

Vytautas Kamarūnas

„Kautech“ įsirašė dar vieną pergalę (2024 spalio 06 d., sekmadienis, 20:46 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai palaužė BC „Rhino“ ekipą (2024 spalio 08 d., antradienis, 21:34 val.)„Kautech“ užtikrintai įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Kautech“ puolimo banga pasiuntė „ARKO“ į Mažąją taurę (2024 spalio 13 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Klausučių alaus darykla“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 22:11 val.)BC „Rhino“ nepasipriešino prieš „Rimo & Patikima linija“ (2024 spalio 13 d., sekmadienis, 19:13 val.)