Hidraulinės sistemos vs BC „Rhino“ (82:56)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 08 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai palaužė BC „Rhino“ ekipą

2024 spalio 08 d., Antradienis, 21:34 val., peržiūros: 57

Spalio 8 dieną, antradienį Kauno Kolegijos didžiojoje salėje įvyko "Laikinosios sostinės" taurės rungtynės tarp Hidraulinės sistemos ir BC „Rhino“ ekipų.

Pirmojo kėlinio pradžioje į priekį išsiveržė "Hidraulinės sistemos" ekipa. BC „Rhino“ komanda vedama V. Kamarūno pirmojoje kėlinio pusėje lipo varžovams ant kulnų. Visgi įpusėjus kėliniui šeimininkai sėkmingai atitrūko rezultatu 23:11

Antrojo kėlinio metu stabiliai priekyje išsilaikė Hidraulinės sistemos komanda, išlaikydama dviženklę taškų persvarą. Po dievų kėlinių rezultatas tapo 40:23

Po ilgosios pertraukos taikliais tritaškiais Hidraulinės sistemos komandos sąskaitą papildė G.Tumasonis, kurio atakos vertė BC „Rhino“ ekipą pasinaudoti minutės pertraukėle. Rezultatu 82:56 (23:11, 19:12, 22:16, 18:17) Hidraulinės sistemos švenčia pergalę.

4 taškai

„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „RIO“ ekipos pasipriešinimu (2024 spalio 13 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Kautech“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Rhino“ (2024 spalio 02 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Kautech“ užtikrintai įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Klausučių alaus darykla“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 22:11 val.)Ketvirtame kėlinyje „Klausučių alaus darykla“ įrodė pranašumą prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2024 spalio 02 d., trečiadienis, 23:00 val.)BC „Rhino“ nepasipriešino prieš „Rimo & Patikima linija“ (2024 spalio 13 d., sekmadienis, 19:13 val.)