ELEKTROMONTUOTOJAS vs SWECO HIDROPROJEKTAS (88:56)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 30 d., Antradienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Elektromontuotojas" nepasigailėjo "Sweco Hidroprojektas" ekipos

2010 lapkričio 30 d., Antradienis, 20:55 val., peržiūros: 5819

Antradienį, lapkričio 30 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Top sport" pirmenybių rungtynės, tarp šeimininkų "Elektromontuotojas" ir svečių "Sweco Hidroprojektas" ekipų. Jau pirmąjame kėlinyje susikrovę solidžią persvarą, šeimininkai ją išlaikė iki rungtynių pabaigos ir laimėjo triuškinamu rezultatu – 88:56 (23:11, 29:10, 13:16, 23:19).

Nors pirmąjį kėlinį dviem taškais pradėjo svečių ekipos narys R.Undraitis, ilgai džiaugtis neteko, kadangi T.Ignatavičius pelnė penkis taškus iš eilės. Vėliau šeimininkai tik didino pranašumą, ir jau kėlinuko viduryje, po K.Simokaičio dvitaškio metimo jau buvo 12 taškų pranašumas (19:7). Svečių ekipoje, kėlinio pabaigoje taškus pelnė tik G.Gaižauskas, tuo tarpu šeimininkai taškus sėkmingai rinko nuo baudų metimo linijos. Rezultatas po pirmojo kėlinio – 23:11.

Antrąjį ketvirtį, vėl taikliu dvitaškiu pradėjo svečių komandos kapitonas R.Undraitis, tačiau į tai buvo atsakyta taikliu tolimu A.Tamošiūno šūviu, vėliau dar dvitaškiu metimu, bei M.Nenartavičiaus baudos metimu ir dvitaškiu (31:13). Komandoms apsikeitus rezultatyviomis atakomis, spurtuoti pradėjo "Elektromontuotojo" ekipa, ir dar labiau padidino rezultatą (44:17) – tai buvo jau triuškinamas pranašumas ir šeimininkų ekipa galėjo šiek tiek atsipalaiduoti. Vėliau komandos, beveik visus taškus rinko baudų metimais. Kėlinį pabaigė įspūdingas A.Tamošiūno metimas nuo vidurio linijos. 52:21.

Trečiąjį kėlinį tritaškiu metimu pradėjo, ketvirtąjį kėlinuką įspūdingu šūviu nuo vidurio linijos pabaigęs, A.Tamošiūnas, padidindamas persvarą jau iki 33 taškų. Trečiąjį ketvirtį svečiai netikėtai laimėjo trijų taškų skirtumu, ir šiek tiek sušvelnino triuškinantį deficitą. Nors "Sweco Hidroprojektas" ekipa ir pralaiminėjo, jų veiduose nebuvo matyti liūdesio, priešingai – atsarginių suolelis buvo labai linksmai nusiteikęs. Rezultatas po trijų kėlinukų – 65:37.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, abiejų komandų žaidėjai, o ypač pralaiminčiųjų, laukė runtynių pabaigos, kadangi viskas buvo aišku jau po antrojo ketvirčio. Šeimininkų ekipa neikiek neleido sumžainti deficito, priešingai – jį tik didino. Abi komandos šį kėlinuką sužaidė rezultatyviai, tačiau "Elektromontuotojas" ekipai jis buvo sėkmingesnis, ir šeimininkai, rungtynių pabaigoje jau turėjo 32 taškų pranašumą – 88:56.

"Elektromontuotojas": A.Tamošiūnas 32 (6 rez.perd., 8 išprov.praž.), M.Nenartavičius 23 (21 atk.kam.), K.Simokaitis 16 taškų.

"Sweco Hidroprojektas": G.Gaižauskas 15, D.Čepulis 13, R.Undraitis 12 taškų.

Po rungtynių pralaimėtojų treneris, kaip pralaimėjimo priežastis įvardijo tai. kad komanda yra nauja, nesusižaidusi, tai, kad varžovai yra labai geri, gerai pataiko, ir kad patiems šiandien buvo prasta diena ir jie nepataikė daug metimų iš po krepšio.

Nugalėtojų treneris sakė, jog pergalę lėmė atkaklumas, taiklumas.

"Elektromontuotojas" nugalėjo "Vaidotėną" (2011 vasario 01 d., antradienis, 21:27 val.)"Elektromontuotojas" nugalėjo "Kamesta - KK/PDDF" ekipą (2011 kovo 01 d., antradienis, 21:29 val.)"Kauno aerouostas" po permainingos kovos palaužė "Sweco hidroprojektas" ekipą (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Lietuvos dujos" nesunkiai įveikė "Sweco hidroprojektą" (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 21:48 val.)"Elektromontuotojas" nugalėjo "Bangos Energetika - Diremta & STP" (2011 kovo 08 d., antradienis, 21:06 val.)"Elektromontuotojas" atsilaikė prieš "Kauno Tiltus" (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:18 val.)"Elektromontuotojas" nesunkai nugalėjo "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 21:58 val.)"Elektromontuotojas" po dramatiškos kovos palaužė "Lietuvos dujas" (2010 lapkričio 02 d., antradienis, 21:20 val.)"Elektromontuotojas" pirmąjį turą pabaigė sutriuškindami "AKS projektai & Argensta" penketuką (2010 gruodžio 28 d., antradienis, 22:01 val.)"Elektromontuotojas" pasiekė nesunkią pergalę (2010 spalio 26 d., antradienis, 21:09 val.)