ELEKTROMONTUOTOJAS vs BANGOS ENERGETIKA - DIREMTA & STP (96:74)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 08 d., Antradienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Elektromontuotojas" nugalėjo "Bangos Energetika - Diremta & STP"

2011 kovo 08 d., Antradienis, 21:06 val., peržiūros: 5024

Antradienį, Kovo 8 dieną, 18:45 val., Kaune, "Kauno Technikos Kolegijos" sporto salėje, "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Top Sport" pirmenybėse, "Elektromontuotojas" pasitiko "Bangos Energetika – Diremta & STP" ekipą. Po "Elektromontuotojas" ekipos tolygaus taškų persvaros didinimo visu rungtynių metu, komanda pergalę išplėšė rezultatu 96:74.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo apyligiu komandų žaidimu. Ekipos dalinosi taškus beveik visą kėlinį. Jau nuo pat rungtynių pradžios pasižymėjo komandos „Elektromontuotojas“ žaidėjas L.Putrimas, bei komandos kapitonas A.Tamošiūnas. Įpusėjus kėlinį, rezultatas buvo apyligis – 10:8,- „Elektromontuotojas“ ekipos naudai. 7-ąją minutę, L.Putrimui taikliai įmetus iš 2 taškų zonos, „Elektromontuotojas“ ekipos taškų persvara padidėjo iki 3 (13:10). Tačiau neilgai trukus, 8-ąją minutę, „Bangos Energetikos“ žaidėjas D.Mockevičius pataikė iš 2 taškų zonos su išprovokuota pražanga ir įmetęs baudos metimą, rezultatą išlygino (13:13). 9-ąją minutę, tas pats D.Mockevičius, įmetė dar 2 baudos metimus ir persvarą, „Bangos Energetikos“ ekipos naudai, padidino 2 taškais. Kėlinys pasibaigė taikliu, D.Mockevičiaus tritaškiu metimu, kuris lėmė rezultatą 18:14 „Bangos Energetikos“ naudai.

Antrąjį kėlinį, sėkmingai įmestu tritaškiu metimu, komandos „Elektromontuotojas“ žaidėjas A.Tamošiūnas, varžovų persvarą sumažino iki minimumo (17:18). Nespėjus komandai atsidžiaugti, „Bangos Energetika“ pradėjo savo taiklių dvitaškių seriją. Iki pat 4 minutės, P.Ščipokas, T.Bakanauskas ir komandos kapitonas R.Brovka sumetė 4 taiklius metimus iš 2 taškų zonos ir taip „atsispyrė“ nuo priešininkų 9 taškais (17:26). 5-ąją minutę, komandų kapitonai A.Tamošiūnas ir R.Brovka apsimėtė taikliais dvitaškiais ir baudos metimais bei taip ketvirtį įpusėjo rezultatu 21:29. Toliau „Bangos Energetika“ nusilpo. Pasinaudojusi varžovų suprastėjusia gynyba, „Elektromontuotojas“ ekipa pradėjo savo dvitaškių seriją. Komandos kapitonui A.Tamošiūnui ir M.Nenartavičiui sumetus 3 taiklius dvitaškius, „Elektromontuotojas“ varžovų taškų persvarą sumažino iki minimumo (33:34). T.Ignatavičius, „Elektromontuotojas“ komandos atstovas, įmetė simbolišką dvitaškį, taip taškų pranašumą perkėlęs savo komandos naudai, bei užbaigęs pirmąją rungtynių puse rezultatu 35:34.

Trečiąjį kėlinį, abiejom komandom pailsėjus per ilgąją pertrauką, žaidimas prasidėjo apyligėmis jėgomis. 2-ąją minutę, taiklus M.Ivaškevičiaus dvitaškis metimas padidino „Elektromontuotojo“ taškų persvarą iki 4 (43:39). 5-ąją minutę, po taiklių A.Tamošiūno tritaškio ir L.Putrimo dvitaškio metimų, „Elektromontuotojas“ ekipa atsiplėšė nuo priešininkų 9 taškais ir ketvirtį įpusėjo rezultatu 48:39. 7-ąją minutę kamuoliai pradėjo skraidyti iš toli. „Bangos Energetikos“ ekipos atstovam D.Mockevičiui ir M.Neščiokui pataikius 3 tritaškius, komandų taškų skirtumas sumažėjo iki 5 (50:55). Toliau žaidimas buvo apyligis. Kėlinio pabaigoje dar spėjo pasižymėti „Bangos Energetikos“ žaidėjas R.Issak, savo dviem, taikliais dvitaškių metimais, sumažinęs varžovų persvarą kiek įmanoma. Chronometrui mušant paskutiniąsias kėlinio sekundes, „Elektromontuotojas“ komandos kapitonas A.Tamošiūnas kėlinį užbaigė taikliu metimu iš 3 taškų zonos (64:56).

Paskutinysis ketvirtis prasidėjo dviem taikliais, A.Tamošiūno tritaškiais metimais, padidinusiais „Elektromontuotojas“ rinktinės taškų persvarą iki dviženklės (70:56).
Iki pat kėlinio vidurio, „Bangos Energetikai“ nepadėjo nei taiklus komandos kapitono R.Brovkos tritaškis metimas, nei D.Mockevičiaus taiklus dvitaškus su rezultatyvia išprovokuota pražanga. Varžovų taškų persvara, 5-ąją minutę, visvien liko dviženklė (76:64). 6-ąją minutę, „Bangos Energetikos“ žaidėjas G.Selibovskis pataikė 2 baudos metimus, tačiau tada prasidėjo rezultatyvus „Elektromontuotojas“ ekipos žaidimas (77:66). Į savo krepšį nepraleidę nei vieno metimo, „Elektromontuotojas“ atstovai, komandos kapitono A.Tamošiūno ir M.Nenartavičiaus smarkiai padėdami pelnė dar 11 taškų ir 7-ąją kėlinio minutę, padidino persvarą iki 22 taškų (88:66). „Bangos Energetikos“ žaidėjai M.Nėščiokas ir P.Ščipokas iš paskutiniųjų „tempė“ savo komandą iki pat rungtynių galo. Tačiau paskutines komandos viltis palaidojo priešininkų rezultatyviausi žaidėjai L.Putrimas ir A.Tamošiūnas. Jie savo taiklia dvitaškių bei baudų metimų serija, taškų persvarą padidino iki 22 taškų ir taip rungtynes užbaigė rezultatu 96:74.

Pasak nugalėtojų komandos trenerio, tokią rungtynių lemtį lėmė geras nusiteikimas, gynyba, bei susižaidimas.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Elektromontuotojas" : Aurimas Tamošiūnas (43), Laimonas Putrimas (28), Marius Nenartavičius (10)

"BANGOS ENERGETIKA – DIREMTA & STP" : Ričardas Brovka (18), Darius Mockevičius (16), Grigorijus Selibovskis (14)

"Elektromontuotojas" nugalėjo "Kamesta - KK/PDDF" ekipą (2011 kovo 01 d., antradienis, 21:29 val.)"Elektromontuotojas" nugalėjo "Vaidotėną" (2011 vasario 01 d., antradienis, 21:27 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" po atkaklios kovos nusileido "Bangos energetika - Diremta & STP" ekipai (2011 sausio 07 d., penktadienis, 22:02 val.)Permainingose rungtynėse sunkią pergalę pasiekė "Bangos Energetika - Diremta & STP" (2010 gruodžio 12 d., sekmadienis, 19:28 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" pasiekė nesunkią pergalę (2010 spalio 29 d., penktadienis, 22:29 val.)"Elektromontuotojas" nesunkai nugalėjo "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 21:58 val.)Po atkaklios kovos "Bangos energetika - Diremta & STP" įveikė "Kamestą - KK/PDDF" (2011 vasario 10 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" įsirašė sau lengvą pergalę (2010 lapkričio 19 d., penktadienis, 23:32 val.)"Elektromontuotojas" ekipa nesunkiai įveikė "Mikrovisatą" (2011 sausio 25 d., antradienis, 20:41 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Mikrovisata" iškovojo sunkią pergalę prieš "Banga Energetika - Diremta & STP" ekipą (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 21:45 val.)