ELEKTROMONTUOTOJAS vs KAMESTA - KK/PDDF (77:58)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 01 d., Antradienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Elektromontuotojas" nugalėjo "Kamesta - KK/PDDF" ekipą

2011 kovo 01 d., Antradienis, 21:29 val., peržiūros: 5369

Kovo 1 dieną, 18val. 45min., KTK sporto salėje įvyko Įmonių lygos TopSport pirmenybių rungtynės tarp "Elektromontuotojo"(šeimininkai) bei "Kamesta – KK/PDDF"(svečiai) komandų. Visas rungtynes pirmavę, pelnytą pergalę pasiekė aikštelės šeimininkai, rezultatu 77:58.

Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai. Pirmąsias atakas jie pavyzdingai gynėsi ir sugebėjo išsiveržti į priekį – 6:0. Tačiau svečių ekipoje iniciatyvos ėmėsi komandos lyderis Irmantas Bataitis. Jis pelnė 9 taškus iš eilės ir leido savo ekipai išsiveržti į priekį – 8:9. Vėliau aikštelėje žaidimas vyko taškas į tašką, o po pirmųjų 10 minučių minimaliu skirtumu pirmavo "Elektromontuotojas" – 17:16.

Antrojo kėlinuko metu žaidimo gijas savo rankose ir toliau tvirtai laikė šeimininkų ekipos lyderis Aurimas Tamošiūnas. Jau trečiąją minutę jis pataikė savo ketvirtą tritaškį šiandien ir net nemėgino sustoti (iš viso 33 taškai per rungtynes ir net 42 efektyvumo koeficiento balai). Jo vedama komanda kuo toliau, tuo labiau tolo, o prieš ilgąją pertrauką "Elektromontuotojas" turėjo jau 8 taškų pranašumą – 41:33.

Po ilgosios pertraukos ir toliau "Kamesta – KK/PDDF" ekipoje nesulaikomas buvo I.Bataitis, kuris pelnė 7 taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų – 42:39. Jam puikiai talkino tik antroje rungtynių pusėje į aikštelę išėjęs svečių komandos centras Laimonas Zvegas, kurio kova dėl atšokusių kamuolių buvo pagirtina (10 kamuolių per 20 minučių). Tačiau ketvirčiui įpusėjus aikštelės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą, laimėjo atkarpą 10:2 ir pareiškė pretenzijas į pergalę – 59:45.

Finalinis kėlinukas tebuvo formalumas. "Kamesta – KK/PDDF" ekipai labai trūko drausmingo žaidimo, o padarant 8 klaidas per ketvirtį, kai varžovai suklysta vos dukart, pakovoti dėl pergalės yra labai sunku. Rungtynės baigėsi pelnyta aikštelės šeimininkų pergale, rezultatu 77:58.

Po rungtynių "Kamesta – KK/PDDF" komandos treneris Karolis Kolupaila sakė : " Sužaidėm greitą krepšinį, naudojom derinius kuriuos išmokom per treniruotes, neblogai pataikėm iš toli – tai ir lėmė mūsų pergalę."

"Elektromontuotojas" nugalėjo "Vaidotėną" (2011 vasario 01 d., antradienis, 21:27 val.)"Elektromontuotojas" nugalėjo "Bangos Energetika - Diremta & STP" (2011 kovo 08 d., antradienis, 21:06 val.)"Elektromontuotojas" nepasigailėjo "Sweco Hidroprojektas" ekipos (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 20:55 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Kamesta-KK/PDDF" ekipą (2010 lapkričio 02 d., antradienis, 21:40 val.)"Elektromontuotojas" atsilaikė prieš "Kauno Tiltus" (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:18 val.)"Elektromontuotojas" nesunkai nugalėjo "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 21:58 val.)"Elektromontuotojas" pasiekė nesunkią pergalę (2010 spalio 26 d., antradienis, 21:09 val.)Permainingoje kovoje "Elektromontuojas" įveikė "Agava & ASS" ekipą (2010 gruodžio 07 d., antradienis, 21:56 val.)"Elektromontuotojas" pirmąjį turą pabaigė sutriuškindami "AKS projektai & Argensta" penketuką (2010 gruodžio 28 d., antradienis, 22:01 val.)"Omega" suklupo šeštąjį kartą iš eilės šį kartą prieš "Kamestą - KK/PDDF" ekipą (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:20 val.)