ELEKTROMONTUOTOJAS vs LIETUVOS DUJOS (77:75)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 02 d., Antradienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Elektromontuotojas" po dramatiškos kovos palaužė "Lietuvos dujas"

2010 lapkričio 02 d., Antradienis, 21:20 val., peržiūros: 6690

Šiandien, lapkričio 2 dieną, 18:val 45 min.,Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko "Elektromontuotojas"(šeimininkai) su "Lietuvos dujom". Kova buvo begalo įnirtinga ir atkakli. Tik paskutinėmis sekundėmis tiksliau sužaidę "Elektromontuotojo" komandos krepšininkai sugebėjo išplėšti pergalę, rezultatu 77 : 75.

Pirmąjį ketvirtį geriau pradėjo "Lietuvos dujų" komanda. Ekipos snaiperiai tiesiog į neviltį varė oponentų komandos trenerį. Per pirmąsias tris minutes jie sugebėjo net keturis kartus pasižymėti iš toli ir išsiveržti į priekį rezultatu 14 : 4. Tačiau aikštelės šeimininkų komanda nepalūžo. Žaidėjai ketvirčio pabaigoje sugebėjo spurtuoti rezultatu 10 : 2 ir išlyginti rezultatą. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo lygus – 19 : 19.

Antrojo ketvirčio metu aikštelėje vyravo beveik lygi kova. Svečių ekipa žaidė truputį geriau, tačiau jie prametė penkis baudų metimus iš eilės ir leido svečių ekipai neatsilikti. "Elektromontuotojo" komandoje geriausiai žaidė Marius Nenartavičius, netik pelnydavęs taškus, bet ir ėmęs vieną kamuolį po kito. Tuo tarpu svečių ekipoje nesulaikomas buvo Rolandas Mačiulaitis, taikliai šaudęs iš toli bei puikiai gynęsis. Prieš ilgąją pertrauką komandas teskyrė 4 taškai – 30 : 34.

Trečiasis kėlinuko pradžia vyko į tašką. Nei viena komanda nesugebėjo perimti iniciatyvos. Tačiau ketvirčiui įpusėjus "Elektromontuotojo" ekipa įgavo antrąjį kvėpavimą. Jie net 4 minutes sugebėjo išlaikyti savo krepšį "sausą" ir spurtuoti rezultatu 11 : 0. Taip žaisdami aikštelės šeimininkai netik sugebėjo perimti iniciatyvą, bet ir išsiveržti į priekį – 52 : 50.

Finalinis rungtynių ketvirtis buvo tarsi NBA lygio. Abi komandos ėmė žaisti itin greitą bei rezultatyvų krepšinį. Vien per šį kėlinuką komandos sugebėjo pasižymėti 11 kartų iš toli. Po ketvirčio herojaus Aurimo Tamošiūno trijų taiklių tolimų metimų iš eilės, "Elektromontuotojo" ekipa pareiškė rimtas pretenzijas į pergalę šios dienos rungtynėse. Tačiau taip nemanė "Lietuvos dujų" komandos lyderis Rolandas Mačiulaitis, kuris atsakė dviem taikliais šūviais iš toli. Paskutinės rungtynių sekundės buvo itin atkaklios. Komandas teskyrė 2 taškai, o prie baudų linijos ėjo Romas Nemeikša. Tačiau abu metimus jis prametė ir rungtynes, rezultatu 77 : 75, laimėjo "Elektromontuotojas".

Po rungtynių "Lietuvos dujų" komandos treneris Virginijus Mažonas sakė : "Tai pirmosios mūsų rungtynės, mus pavedė mūsų gynyba šiandien, todėl ir pralaimėjome.

"Elektromontuotojas" po atkaklios kovos išplėšė pergalę pries "Kauno aerouostą" (2010 lapkričio 09 d., antradienis, 20:57 val.)"Elektromontuotojas" atsilaikė prieš "Kauno Tiltus" (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:18 val.)"Elektromontuotojas" pasiekė nesunkią pergalę (2010 spalio 26 d., antradienis, 21:09 val.)"Elektromontuotojas" ekipa nesunkiai įveikė "Mikrovisatą" (2011 sausio 25 d., antradienis, 20:41 val.)"Elektromontuotojas" nugalėjo "Vaidotėną" (2011 vasario 01 d., antradienis, 21:27 val.)Varžybų pabaigoje "Kauno energetikos remontas & Buritus" palaužė "Lietuvos dujas" (2011 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Elektromontuotojas" pirmąjį turą pabaigė sutriuškindami "AKS projektai & Argensta" penketuką (2010 gruodžio 28 d., antradienis, 22:01 val.)"Elektromontuotojas" nugalėjo "Bangos Energetika - Diremta & STP" (2011 kovo 08 d., antradienis, 21:06 val.)"Elektromontuotojas" nesunkai nugalėjo "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 21:58 val.)"Elektromontuotojas" nugalėjo "Kamesta - KK/PDDF" ekipą (2011 kovo 01 d., antradienis, 21:29 val.)